Suri Cruise skończyła 18 lat. Tom Cruise przez 12 lat nie utrzymywał z nią kontaktów. Teraz nastąpi przełom?

Córka Toma Cruise'a i Katie Holmes jest już dorosła. Gdy Suri przyszła na świat, tworzyli jedną z najsłynniejszych rodzin show-biznesu, jednak kontakt 18-latki ze słynnym ojcem miał urwać się krótko po rozwodzie rodziców.

Katie Holmes i Tom Cruise zaczęli spotykać się w 2005 roku i błyskawicznie stali się najgorętszą parą Hollywood. Atmosferę wokół ich związku podgrzał zresztą sam aktor. Kilka tygodni po ich pierwszym publicznym wystąpieniu wykrzyczał miłość do Holmes w programie Oprah Winfrey. W tym samym roku para ogłosiła zaręczyny, a 18 kwietnia 2006 roku na świat przyszła ich córka Suri.

Zobacz wideo Jakie ma podejście?

Małżeństwo Katie Holmes i Toma Cruise'a zakończyło się rozwodem, a Suri straciła kontakt z ojcem

Medialne zainteresowanie Suri Cruise było ogromne. Paparazzi nie dawali małżonkom spokoju, ale Holmes i Cruise przez pierwsze miesiące skutecznie chronili córkę przed fotografami. Pokazali ją dopiero na własnych warunkach na łamach "Vanity Fair" w październiku 2006 roku. To jednak nie zaspokoiło ciekawości fanów, a zdjęcia dziewczynki robione przez fotografów wywoływały ogromne poruszenie. Po kilku latach w mediach zaczęły pojawiać się informacje na temat problemów w małżeństwie Katie Holmes i Toma Cruise'a. Miał na nie wpłynąć m.in. fakt, że aktor mocno związał się ze scjentologią, a do tego ruchu wciągnął również żonę. Plotkowano, że Holmes jest pod całkowitym wpływem męża. W 2012 roku definitywnie potwierdziły się doniesienia o kryzysie pary. Aktorka złożyła pozew o rozwód, który został sfinalizowany jeszcze w tym samym roku. Katie Holmes uzyskała całkowitą opiekę nad córką.

 

Od tego czasu spotkania Toma Cruise'a z Suri zaczęły stawać się bardzo rzadkie. Jak donosi "People", aktor sam przyznał, że nie widział jej przez niemal trzy miesiące od sierpnia do listopada 2012 roku. Jako powód wskazał natłok obowiązków zawodowych. Podkreślał jednak, że utrzymuje z nią kontakt telefoniczny. W marcu ubiegłego roku informator Page Six przekazał, że ojciec i córka nie mają dziś żadnego kontaktu. Tom Cruise i Suri Cruise nie byli razem widziani publicznie od 2012 roku.

Po 18. urodzinach Suri odnowią kontakt, czy stracą go całkowicie?

Suri jest już pełnoletnia. Czy to sprawi, że Tom Cruise będzie starał się naprawić relację z córką? Choć nie wiadomo, z jakiego dokładnie powodu zrezygnował z uczestniczenia w jej życiu, w mediach pojawia się sporo spekulacji, iż powodem jest jego przynależność do scjentologów (ci mieli nakazać aktorowi odcięcie się od rodziny, która nie należy do sekty). Jak donosi Page Six, aktorka Leah Remini twierdzi, iż Cruise czekał do momentu, aż Suri będzie mogła podejmować samodzielne decyzje niezależnie od matki i będzie próbował namówić ją do dołączenia do ruchu scjentologicznego. Jak na razie Suri żyje z dala od mediów, a jesienią tego roku rozpocznie studia. "Hello Magazine" spekuluje, że osiągnięcie pełnoletności może okazać się dla niej ostatecznym zerwaniem jakiejkolwiek więzi z ojcem. Mowa tu o alimentach wynoszących 400 tys. dolarów rocznie, które Tom Cruise płacił od czasu rozwodu.

Myślisz, że Suri Cruise pójdzie w ślady znanych rodziców?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.