Nie każdy wie, że ci celebryci mają znanych ojców. Wśród nich Maciej Musiał i Alek Baron

Dzisiaj odnoszą sukcesy i mają mnóstwo fanów. Nie każdy wie, że ich krewni również są znanymi osobami w show-biznesie. Ze sławnych rodzin pochodzą między innymi Maciej Musiał i Aleksander Milwiw-Baron.

Maciej Musiał, Aleksander Baron, Mateusz Banasiuk, Grzegorz Małecki oraz Krzysztof Zalewski to mężczyźni znani w polskim show-biznesie. Ich talent spotkał się z uznaniem wielu osób, dlatego dziś mają fanów i biorą udział w ciekawych projektach. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że mają znanych ojców. Czym zajmują się bliscy wymienionych artystów?

Zobacz wideo "1899" - nowy serial twórców "Dark" już ze zwiastunem. W jednej z ról - Maciej Musiał!

Maciej Musiał 

"Tata - bez niego nie robiłbym tego, co robię. To on zabrał mnie na pierwszy casting i nauczył mnie jak grać. Dzięki niemu wiem, że bycie tatą to stawanie się wzorem do naśladowania" - tak opisał ojca znany polski aktor. Andrzej Musiał również uwielbia aktorstwo. Wystąpił w takich produkcjach jak "Psy", "Młode wilki 1/2", "Jak pokochałam gangstera" czy "Wiedźmin". Ojciec Macieja Musiała do dziś wspiera go w jego aktorskich poczynaniach.

Maciej i Andrzej Musiał w kampanii ReservedMaciej i Andrzej Musiał w kampanii Reserved Mat. prasowe Reserved / fot. Damian Noszkiewicz

Aleksander Baron

Muzyk znany z grupy Afromental jest synem saksofonisty i kompozytora Piotra Barona. Odziedziczył talent artystyczny po ojcu. Debiut Piotra Barona odbył się już w 1977 roku. Od dawna gra na wielu festiwalach, także tych zagranicznych. Na jego koncie znajdziemy prawie 100 płyt. Ojciec Alka Barona szczególnie umiłował muzykę jazzową. 

 

Mateusz Banasiuk

Polski aktor filmowy, telewizyjny i teatralny to syn Stanisława Banasiuka, który ma w ręku ten sam fach. Spotkamy go w "Klanie", "Daleko od noszy", "Pensjonacie pod Różą", a także w "Galeriankach". Ojciec Banasiuka ma na koncie wiele występów na deskach teatru. Ponadto ma doświadczenie jako recytator. Mateusz Banasiuk jest dumny z ojca. Podkreślał wielokrotnie, że mają przyjacielską relację.

'Prezent Urodzinowy' - premiera: Stanisław Banasiuk'Prezent Urodzinowy' - premiera: Stanisław Banasiuk KAPiF.pl / KAPIF.pl

Grzegorz Małecki 

Aktor znany z "Rodziny na maxa" czy "Na układy nie ma rady" jest synem kompozytora i pianisty Macieja Małeckiego. Muzyk po ukończeniu studiów koncertował w Polsce, Wielkiej Brytanii i Niemczech. Potrafi tworzyć różne rodzaje muzyki. Jest związany z Teatrem Narodowym. Z jego muzyki korzystał między innymi Zbigniew Wodecki. 

Barbara Krafftówna, Anna Seniuk i jej mąż Maciej MałeckiBarbara Krafftówna, Anna Seniuk i jej mąż Maciej Małecki Kapif

Krzysztof Zalewski

Stanisław BrejdygantStanisław Brejdygant KAPIF

Jeden z najbardziej popularnych wokalistów w Polsce ma ojca, który również ma artystyczne zacięcie. Stanisław Ignacy Brejdygant to nie tylko aktor i reżyser, ale i scenarzysta, pisarz i dramaturg. Ma na koncie wiele ról. Zagrał między innymi w "Klanie", "Prawie Agaty", "Klerze", "Komedii małżeńskiej" oraz "Akwarium". Dużą popularność przyniosła mu rola dubbingująca w brytyjskiej produkcji "Ja, Klaudiusz".

Więcej o:
Copyright © Agora SA