Nie żyje Hiram Kasten. Aktor "Kronik Seinfelda" długo chorował

Media obiegła bardzo przykra wiadomość. Nie żyje Hiram Kasten, aktor znany m.in. z produkcji "Kroniki Seinfelda".

Hiram Kasten rozpoczął swoją karierę w 1978 roku. Amerykański aktor i komik wystąpił m.in. w produkcjach: "Wszyscy kochają Raymonda", "Siódmym niebie" oraz "Szaleję za tobą". Największą rozpoznawalność przyniosła mu jednak rola w "Kronikach Seinfelda", gdzie odegrał rolę Michaela. Aktor zmarł 16 czerwca w wieku 71 lat.

Zobacz wideo Jacek Rozenek opowiedział o chorobie. Komu jest wdzięczny?

Hiram Kasten nie żyje. Przejmujący wpis w mediach społecznościowych. "Odszedł w jej ramionach"

Informacja o śmierci Hirama Kastena została opublikowana na jego profilu na Facebooku. Opisano zawodowe dokonania gwiazdy "Kronik Seinfelda". "Jego marzeniem od zawsze było to, aby zostać aktorem" - czytamy. Wspomniano także o chorobach, z jakimi mierzył się Hiram Kasten.

W 2017 roku jego stan zdrowia się pogorszył i nie występował, ani aktywnie nie kontynuował swojej kariery. Nigdy nie wspomniał o tym swoim przyjaciołom, jak zawsze rozmawiał przez telefon, wyjeżdżał do Nowego Jorku i Los Angeles. Po siedmiu latach walki z wieloma chorobami, w tym z rakiem prostaty i trwającą całe życie walką z chorobą Leśniowskiego-Crohna, dopiero w ciągu ostatnich sześciu miesięcy zaczął dzielić się tym wszystkim z przyjaciółmi

- czytamy. Dodano, że Hiram Kasten mógł liczyć na wsparcie bliskich, którzy odwiedzali go w domu. We wpisie pojawiła się także informacja o ukochanej żonie aktora. Hiram Kasten zmarł niedługo po ich 38. rocznicy ślubu. "Pozostawił po sobie ukochaną żonę Dianę Kisiel Kastenbaum z Batavii w stanie Nowy Jork, która do końca go kochała i stale się o niego troszczyła. Pobrali się 15 czerwca 1986 roku, a on odszedł w jej ramionach 16 czerwca 2024 roku, zaledwie kilka godzin po 38. rocznicy ich ślubu" - czytamy. Nie zabrakło także wzmianki o córce pary, Millicent Jade Kastenbaum. "Kochał być ojcem" - przekazano we wpisie. 

Fani pożegnali Hirama Kastena. "Wspaniały człowiek"

Pod wpisem pojawiło się dużo komentarzy od fanów aktora. "Był niesamowitą osobą", "Kochał wywoływać uśmiech na twarzach innych osób", "To bardzo smutna wiadomość", "Wspaniały człowiek i aktor. Spoczywaj w spokoju" - pisali internauci w komentarzach. Zdjęcia z występów aktora znajdziecie w galerii na górze strony. ZOBACZ TEŻ: Aktor "Barw szczęścia" i "Ojca Mateusza" nie żyje. Miał 55 lat. "Nasze serca rozbiły się na miliony kawałków"

Oglądaliście filmy z Hiramem Kastenem?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.