Znany tiktoker zabił żonę i jej kochanka. Tak tłumaczył się w sądzie. "Nie mogłem przestać"

Trwa proces tiktokera Aliego Abulabana, który zastrzelił swoją żonę. Mężczyzna był zazdrosny, aż jego była partnerka zaczęła spotykać się z innym mężczyzną. W sądzie opowiedział o wszystkich szczegółach.

Gwiazdor TikToka 32-letni Ali Abulaban 22 maja stanął przed sądem za podwójne zabójstwo, za które został oskarżony w 2021 roku. Mężczyzna zastrzelił swoją żonę i jej kochanka, a następnie udał się do szkoły po swoją córkę, tak jakby nic się nie wydarzyło. W trakcie toczącej się rozprawy ujawnił wszystkie szczegóły. Twierdzi, że nie miał w planach nikogo zabijać i zrobił to w afekcie. Już wcześniej mężczyzna miał dopuszczać się przemocy domowej. 

Zobacz wideo Nicole odeszła z sekty mormonów. Teraz edukuje na TikTokuNicole odeszła z sekty mormonów. Teraz edukuje na TikToku

Tiktoker zainstalował podsłuch w domu żony i nagrał ją z kochankiem

Profil Aliego Abulabana na TikToku (@Jinnkid) obserwowało prawie milion użytkowników. Jego żona podjęła decyzję o rozstaniu i kazała wyprowadzić się mężczyźnie z domu. Kobieta złożyła nawet wniosek o zakaz zbliżania się, że względu ma przemoc, którą doświadczyła w związku. Zgodnie z zeznaniami, mężczyzna miał w planach przeprosić żonę i błagać o drugą szansę, więc udał się do jej luksusowego apartamentu z bukietem róż. Abulabana wykorzystał klucz do posiadłości, którego nie oddał żonie w dniu rozstania. Po wejściu do domu zauważył, że przy toaletce jego byłej partnerki leży bukiet z kwiatami. Od razu zaczął podejrzewać, że kobieta z kimś się spotyka. Aby to udowodnić, zainstalował podsłuch w Ipadzie ich córki. Kilka dni później urządzenie zarejestrowało rozmowę jego byłej partnerki z obcym mężczyzną. W trakcie konwersacji para wspominała także o ojcu dziewczynki. Wściekły tiktoker ruszył do domu swojej byłej żony, aby skonfrontować parę. Chwilę później doszło do zabójstwa.

 

Tiktoker zabił swoją żonę i jej kochanka. Twierdzi, że zrobił to w afekcie

Ali Abulaban jeszcze przed tym, jak udał się do mieszkania żony, miał żarzyć kokainę. Wziął także ze sobą broń. Mężczyzna wparował do domu byłej partnerki i zobaczył ją w objęciach na kanapie z nowym mężczyzną. Od razu wyciągnął pistolet i zaczął strzelać w ich kierunku. W sądzie tłumaczył, że zrobił to nagle i pod wpływem impulsu, i idąc tam, wcale nie miał tego w planach. - Miałem w dłoni pistolet, nagle zacząłem strzelać i nie mogłem przestać. Byłem zaskoczony, jakbym to obserwował z boku. Nie mogłem tego zatrzymać. Słyszałem, jak Ana krzyczała i płakała. Nawet nie pamiętam, jak strzelałem do Any - mówił na rozprawie. Po tym jak tiktoker zabił swoją żonę od razu do wszystkiego przyznał się swojej mamie. Wysłał kobiecie nawet zdjęcia ciał. W sądzie podkreślał, że tego nie pamięta. Następnie odebrał swoją córkę ze szkoły. Miał powiedzieć jej, że "skrzywdził mamusię".

Czy według ciebie tłumaczenia Aliego Abulabana są wiarygodne?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.