Grała dziewczynę Jasia Fasoli. Niedawno skończyła 59 lat i nadal zachwyca. "Mój obiekt westchnień"

Matilda Ziegler wystąpiła w zaledwie kilku odcinkach serialu "Jaś Fasola", ale widzowie doskonale ją zapamiętali. W produkcji wcieliła się w uroczą dziewczynę głównego bohatera. Aktorka niedawno skończyła 59 lat. Co ciekawe, od premiery serialu niewiele się zmieniła.

Brytyjski serial komediowy "Jaś Fasola" z Rowanem Atkinsonem w roli tytułowego bohatera w latach 90. bił rekordy popularności i zyskał już miano kultowego. Emitowano go w latach 1990-1995 w stacji ITV.  Pod koniec 2022 roku premierę miał film dokumentalny "Jaś Fasola - sto lat", który powstał z okazji jubileuszu serii. Twórcy filmu opowiedzieli o fenomenie bohatera, który rozśmieszał miliony widzów. W dokumencie pojawiła się także jedna z aktorek, która wcieliła się w dziewczynę głównego bohatera, Matilda Ziegler. Pamiętacie ją z serialu? Zobaczcie, jak się zmieniła.

Zobacz wideo Kultowe seriale do obejrzenia na platformach streamingowych!

Zagrała dziewczynę Jasia Fasoli w kultowym brytyjskim serialu. Pamiętacie Irmę Gobb?

Matilda Ziegler zyskała popularność dzięki roli w brytyjskim serialu "EastEnders", gdzie wcielała się w Donnę Ludlow. W "Jasiu Fasoli" wystąpiła w kilku odcinkach, ale serial okazał się jej przepustką do dalszej kariery. Ziegler zagrała więcej niż jedną postać, m.in. policjantkę i kobietę na przystanku autobusowym. Aktorka wcieliła się także w Irmę Gobb, dziewczynę głównego bohatera. Kiedy wzięła udział w produkcji, ledwo przekroczyła trzydziestkę. Co dziś u niej słychać?

Matilda Ziegler i Rowan AtkinsonMatilda Ziegler i Rowan Atkinson www.youtube.com/@MrBean

Matilda Ziegler ma już 59 lat. Zobaczcie, jak aktorka zmieniła się od premiery "Jasia Fasoli"

Matilda Ziegler niedawno skończyła 59 lat. Aktorka pojawiła się w dokumencie "Jaś Fasola - sto lat" i opowiedziała o swoich wspomnieniach związanych z serialem. Trudno uwierzyć, ale od czasu jej udziału w produkcji minęło już trzydzieści lat. W komentarzach pod fragmentem dokumentu, który pojawił się w serwisie YouTube, posypały się komplementy. "Starzeje się jak wino", "To był mój obiekt westchnień z dzieciństwa. Nadal jest piękna!", "Szczerze mówiąc, to aktorka niewiele się zmieniła. Nadal wygląda olśniewająco. W serialu stylizowano ją na zakompleksioną "brzydulę", ale i tak wyglądała pięknie" - czytamy w komentarzach". Ziegler po roli w "Jasiu Fasoli" kontynuowała karierę zarówno w filmach, jak i serialach. Dziś ma na swoim koncie udział w 51 produkcjach. Ostatnio, w 2023 roku wystąpiła w serialu Netfliksa "Dyplomatka".

Matilda ZieglerMatilda Ziegler www.youtube.com/@MrBean

 
Najlepszy serial komediowy to:
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.