Jak wygląda córka Jasia Fasoli? Lily Atkinson ma już 27 lat i zachwyca urodą

Rowan Atkinson, czyli filmowy Jaś Fasola, ma 27-letnią córkę. Jak wygląda Lily Atkinson? Na próżno szukać podobieństwa między nią a sławnym ojcem.

Rowan Atkinson to aktor, do którego na stałe przylgnęła łatka postaci Jasia Fasoli, w którą wcielał się w serialu i filmach o tym samym tytule. Atkinson w tej roli pojawił się po raz pierwszy w 1990 roku na ekranach telewizorów. Po sukcesie półgodzinnych odcinków twórcy zdecydowali się przenieść kultową postać także do kin, gdzie spotkała się z równie ciepłym przyjęciem.

W komedii romantycznej "To tylko miłość", którą w okresie bożonarodzeniowych namiętnie oglądają widzowie na całym świecie, Atkinson miał małą, epizodyczną rolę sprzedawcy biżuterii. Jego wątek pojawił się też pod koniec filmu. W serii brytyjskich filmów "Komisarz Maigret" wcielał się w postać nadinspektora Julesa Maigreta, w roli którego dał się poznać z zupełnie innej, kryminalnej i dramatycznej strony. Oprócz tego, Rowan Atkinson ma na swoim koncie także udział w produkcjach takich, jak "Johnny English", "Scooby-Doo", "Wszystko zostaje w rodzinie", "Wyścig szczurów", "Czarna Żmija".

Niektórych widzów może też zainteresować życie prywatne aktora. Atkinson ma trójkę dzieci - syna Benjamina oraz córki Lily i Islę. Sprawdziliśmy, co słychać u jego najstarszej córki.

Zobacz wideo Rowan Atkinson w serialu komediowym na Netfliksie "Człowiek kontra pszczoła" [ZWIASTUN]

Jak wygląda córka Jasia Fasoli? Lily Atkinson ma już 27 lat

Najstarsza córka aktora, Lily, ma już 27 lat. Między nią a jej ojcem nie widać zbyt dużego podobieństwa. Lily w przeszłości próbowała sił w aktorstwie i wydawało się wówczas, że pójdzie w ślady sławnego taty. Później pracowała jako modelka, a w 2018 roku dała się poznać jako piosenkarka i wydała swój debiutancki album "Lily Sastry". 

Lily jest owocem związku aktora z Sunetrą Sastry, która pracowała jako makijażystka w stacji BBC. Para wzięła ślub w 1990 roku i doczekała się dwójki dzieci - syna Benjamina i córki Lily. Małżeństwo rozpadło się jednak po 25 latach, a aktor związał się z młodszą aktorką Louise Ford, z którą ma pięcioletnią córkę Islę. Po rozwodzie rodziców Lily przyjęła nazwisko matki - Sastry.

 

Widzicie podobieństwo między aktorem a jego córką? Dajcie znać w komentarzach.

Zobacz też: Pamiętacie Jasia Fasolę? Rowan Atkinson dziś ma 62 lata. I 31-letnią partnerkę

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.