Jak wygląda córka Jasia Fasoli? Lily Atkinson ma już 27 lat i zachwyca urodą

Rowan Atkinson, czyli filmowy Jaś Fasola, ma 27-letnią córkę. Jak wygląda Lily Atkinson? Na próżno szukać podobieństwa między nią a sławnym ojcem.

Rowan Atkinson to aktor, do którego na stałe przylgnęła łatka postaci Jasia Fasoli, w którą wcielał się w serialu i filmach o tym samym tytule. Atkinson w tej roli pojawił się po raz pierwszy w 1990 roku na ekranach telewizorów. Po sukcesie półgodzinnych odcinków twórcy zdecydowali się przenieść kultową postać także do kin, gdzie spotkała się z równie ciepłym przyjęciem.

W komedii romantycznej "To tylko miłość", którą w okresie bożonarodzeniowych namiętnie oglądają widzowie na całym świecie, Atkinson miał małą, epizodyczną rolę sprzedawcy biżuterii. Jego wątek pojawił się też pod koniec filmu. W serii brytyjskich filmów "Komisarz Maigret" wcielał się w postać nadinspektora Julesa Maigreta, w roli którego dał się poznać z zupełnie innej, kryminalnej i dramatycznej strony. Oprócz tego, Rowan Atkinson ma na swoim koncie także udział w produkcjach takich, jak "Johnny English", "Scooby-Doo", "Wszystko zostaje w rodzinie", "Wyścig szczurów", "Czarna Żmija".

Niektórych widzów może też zainteresować życie prywatne aktora. Atkinson ma trójkę dzieci - syna Benjamina oraz córki Lily i Islę. Sprawdziliśmy, co słychać u jego najstarszej córki.

Zobacz wideo Rowan Atkinson w serialu komediowym na Netfliksie "Człowiek kontra pszczoła" [ZWIASTUN]

Andrzej Stoch Junior screenAndrzej Stoch Junior jest bajecznie bogaty. Na urodziny wynajął zamek

Jak wygląda córka Jasia Fasoli? Lily Atkinson ma już 27 lat

Najstarsza córka aktora, Lily, ma już 27 lat. Między nią a jej ojcem nie widać zbyt dużego podobieństwa. Lily w przeszłości próbowała sił w aktorstwie i wydawało się wówczas, że pójdzie w ślady sławnego taty. Później pracowała jako modelka, a w 2018 roku dała się poznać jako piosenkarka i wydała swój debiutancki album "Lily Sastry". 

Lily jest owocem związku aktora z Sunetrą Sastry, która pracowała jako makijażystka w stacji BBC. Para wzięła ślub w 1990 roku i doczekała się dwójki dzieci - syna Benjamina i córki Lily. Małżeństwo rozpadło się jednak po 25 latach, a aktor związał się z młodszą aktorką Louise Ford, z którą ma pięcioletnią córkę Islę. Po rozwodzie rodziców Lily przyjęła nazwisko matki - Sastry.

 

Maciej Kurzajewski i Katarzyna CichopekCichopek wtulona w Kurzajewskiego w "Pytaniu na śniadanie"

Widzicie podobieństwo między aktorem a jego córką? Dajcie znać w komentarzach.

Zobacz też: Pamiętacie Jasia Fasolę? Rowan Atkinson dziś ma 62 lata. I 31-letnią partnerkę

 
Więcej o: