Pamiętacie Jasia Fasolę? Dziś ma 62 lata. I 31-letnią partnerkę

Nowa partnerka Rowana Atkinsona, czyli filmowego Jasia Fasoli, jest ładną brunetką, nazywa się Louise Ford i zajmuje aktorstwem.

Rowan Atkinson jest znany z dyskrecji i unika afiszowania się ze swoim życiem prywatnym. Jednak w poniedziałek wieczorem, kiedy wraz ze swoją partnerką przybył na premierę nowej sztuki Davida Mameta, nie widział powodu, żeby unikać fotoreporterów. Trzymał Louise Ford za rękę i nie wydawał się skrępowany, w przeciwieństwie do niej. Ford wyglądała, jakby czuła się niepewnie i chwilami zakrywała twarz.

<< JAŚ FASOLA I JEGO NOWA PARTNERKA >>

"Daily Mail" podaje, że Atkinson i Ford zaczęli spotykać się w ubiegłym roku, choć ich początek ich znajomości datuje się na 2013 rok.

Nowy romans rozkwitł po tym, jak 23-letnie małżeństwo Rowana dobiegło końca - dodaje.

Żoną Atkinsona była Sunestra Sastry, profesjonalna wizażystka. Poznali się w 1980 roku, kiedy Sastry pracowała dla BBC, 10 lat później wzięli ślub. Małżeństwo zakończyło się rozwodem w 2014 roku, poprzedzone okresem separacji. Atkinson i Sunestry mają dwoje dzieci: 20-letnią Lily i 22-letniego Benjamina.

Swego czasu sporym zaskoczeniem okazało się, że Lily odziedziczyła urodę po mamie i wyrosła na piękną dziewczynę. Powodem zamieszania była, by tak rzec, nienachalna uroda Atkinsona, więc wiele osób spodziewało się, że córka odziedziczy ją po nim. Jak jest naprawdę sami możecie przekonać się, klikając tutaj .

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.