Ukochana eks szefa Amazona obrażona przez restauratora. "Całkowicie odrażająca"

Jeff Bezos, który stoi za Amazonem i jest jednocześnie jednym z najbogatszych ludzi na ziemi, to ukochany byłej dziennikarki. Jego partnerka została ostatnio skrytykowana przez Keitha McNally'ego. Co dokładnie powiedział o ukochanej biznesmena?

Właściciel astronomicznego majątku jest przez jednych chwalony, a przez drugich krytykowany. Obiektem hejtu stała się również jego wybranka - Lauren Sanchez, z którą jest zaręczony. Emerytowana dziennikarka co pewien czas jest krytykowana za wygląd. Wielu wyśmiewa jej operacje plastyczne czy kreacje. Ostatnio mało elegancki komentarz otrzymała ze strony nowojorskiego restauratora.

Zobacz wideo Czy Seniuk chciałaby się zakochać?

Lauren Sanchez w ogniu krytyki. Postanowiła zareagować

Keith McNally to właściciel wielu restauracji, do których często przychodzą najgorętsze nazwiska. Sam restaurator ostatnio w jednym z wpisów postanowił nagłośnić temat znanej pary - dawnego szefa Amazona oraz emerytowanej dziennikarki. "Czy ktoś jeszcze uważa, że nowa żona Jeffa Bezosa - Lauren Sanchez - jest całkowicie odrażająca? Cóż za brzydka i cholernie zadowolona z siebie para. Czy to właśnie robi z ludźmi posiadanie 1000 miliardów dolarów?" - napisał. W mediach pojawiła się już reakcja Sanchez, która według wielu swoimi przemyśleniami odpowiedziała na krytykę restauratora. Partnerka Bezosa zamieściła wpis zachowując przy tym klasę. 

Ludzie będą cię kochać. Ludzie będą cię nienawidzić. I nic z tego nie będzie miało nic wspólnego z tobą - oznajmiła. Bądź życzliwy, kibicuj innym ludziom, kibicuj tym, których kochasz. Po prostu szczerze życzę każdemu wszystkiego najlepszego

- napisała.

 

Była żona dawnego szefa Amazana również znalazła nową miłość. Wzięła kolejny ślub 

Wiele mówiło się w kwestii rozwodu Jeffa Bezosa i MacKenzie Scott - była para rozstała się po 25 latach i podzieliła się ogromną fortuną Amazona. Obserwatorzy dawnego duetu układają sobie życie u boku nowych partnerów. Scott jest nawet po ślubie z nauczycielem chemii, Danem Jewettem. Jej wybranek wyznał prawdę o ślubie na stronie internetowej "The Giving Pledge", gdzie wspomniał także o ogromnej fortunie. "Aż dziwne jest pisanie listu wskazującego, że planuję oddać większość mojego majątku w ciągu życia, ponieważ nigdy nie starałem się zebrać takiego bogactwa, aby poczuć, że powiedzenie czegoś takiego miałoby szczególne znaczenie. Przez większość życia byłem nauczycielem, a także uczniem wdzięcznym za hojność otaczających mnie osób" - oznajmił. Po zdjęcia zapraszamy do galerii.

Jeff Bezos z byłą żonąJeff Bezos z byłą żoną https://www.youtube.com/watch?v=X7bwhiK8iFM

Korzystasz z Amazona?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.