Najbogatszy człowiek świata już po rozwodzie. Teraz odpoczywa na wakacjach z nową ukochaną. To dla niej zostawił żonę

Jeff Bezos na początku roku zdecydował się rozwieść z żoną. Już wtedy nie ukrywał, że zakochał się w Lauren Sanchez. Niedawno paparazzi zrobili im zdjęcia. Widać, że temperatura ich uczuć nadal jest gorąca, a oni nie mogą się od siebie oderwać.

Jeff Bezos, założyciel Amazona, po 25 latach małżeństwa z MacKenzie Bezos złożył pozew rozwodowy. Powód? Najbogatszy człowiek świata (jak wynika z zestawienia Forbesa, jego majątek wynosi ok. 150 mld dolarów) zakochał się w innej kobiecie. Dzień po ogłoszeniu informacji o rozstaniu z żoną do sieci wyciekły SMS-y Bezosa z 49-letnią Lauren Sánchez, amerykańską dziennikarką, prezenterką i producentką telewizyjną. Ich treść jednoznacznie wskazywała na to, że od co najmniej ośmiu miesięcy mieli romans.

Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu. Pamiętacie, że kiedyś te osoby łączyło gorące uczucie?

Zobacz wideo

Jeff Bezos z ukochaną

Okazuje się, że ich uczucie nie było jedynie zauroczeniem, a jest czymś poważniejszym. Do tej pory są razem. Ostatnio spędzali czas w Saint Tropez we Francji. Spacerowali oraz pływali luksusowym jachtem. Nie mogli się od siebie oderwać! Ciągle trzymali się za ręce oraz przytulali się. Po radosnym uśmiechu dziennikarki widać, że jest bardzo szczęśliwa. Zresztą mina Bezosa również jest dowodem na to, że świetnie im się układa.

A jak się prezentowali? Oboje postawili na luz i wygodę. Kobieta miała na sobie krótką, białą sukienkę wiązaną na szyi. Do tego dobrała kapelusz z dość szerokim rondem, okulary przeciwsłoneczne i sandały na płaskiej podeszwie. Całość uzupełniła delikatna biżuteria. 55-letni miliarder miał za to niebieską koszulkę z krótkim rękawem oraz luźne spodenki sięgające przed kolano. Tak samo jak ukochana założył okulary oraz sandały.

Jeff Bezos - podział majątku

Wiele wskazuje też na to, że rozwód miliardera przebiegnie dość spokojnie. Jak poinformował "The Guardian", strony porozumiały się w kwestii podziału majątku. MacKenzie otrzyma od męża 4 proc. akcji Amazona, co może stanowić majątek w wysokości 35 mld dolarów. 

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.