Henry Cavill zostanie ojcem? Po tym wideo aż huczy od plotek

Henry Cavill zostanie ojcem? Takie plotki pojawiły się w mediach społecznościowych. Fani są przekonani, że aktor wkrótce doczeka się swojego pierwszego dziecka. Twierdzą, że nowe nagranie mówi samo za siebie.

Henry Cavill dał się poznać jako utalentowany aktor. Występował w wielu znanych produkcjach. Zaliczają się do nich między innymi: "Wiedźmin", "Liga Sprawiedliwości", "Mission: Impossible" czy "Dynastia Tudorów". Jego talent został doceniony na międzynarodowej scenie. Warto podkreślić, że Cavill ma również bardzo udane życie prywatne. W 2021 roku przyznał, że jego ukochaną jest Natalie Viscuso. Para stara się za wszelką cenę chronić swoje sprawy przed mediami. Ostatnio fani zauważyli zakochanych, gdy ci opuszczali hotel. Zwrócili uwagę na pewien szczegół. 

Zobacz wideo Małgorzata Tomaszewska o przygotowaniu syna na rodzeństwo. Jak chłopiec to znosi?

Ukochana Henry'ego Cavilla jest w ciąży? Fani nie mają wątpliwości

Henry Cavill ogłosił światu, że jego serce jest zajęte w kwietniu 2021 roku. U jego boku od tego czasu można zauważyć Natalie Viscuso. Zakochani co jakiś czas publikują wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Rzadko kiedy jednak mówią o swojej relacji. Ostatnio do sieci trafiło nietypowe nagranie z ich udziałem. Para opuszczała hotel. Kilkusekundowy filmik od razu zaczął się cieszyć zainteresowaniem ze strony internautów. Użytkownicy Instagrama zwrócili uwagę na brzuch Viscuso. Od razu założyli, że zakochani spodziewają się dziecka. "Ona jest w ciąży! Henry będzie ojcem! Gratulacje", "Ale się cieszę! Henry od zawsze marzył o tym, żeby zostać ojcem", "Henry będzie świetnym tatą!" - czytamy w sieci. Póki co, aktor i jego ukochana nie potwierdzili tej informacji. Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej galerii na górze strony. 

 

Kim jest Natalie Viscuso? Tym zajmuje się ukochana aktora

Natalie Viscuso jest ukochaną Henry'ego Cavilla. Kobieta również zrobiła ogromną karierę w świecie Hollywood. Zyskała rozpoznawalność jako dyrektorka wykonawcza. Ponadto była również wiceprezesem do spraw telewizji i studiów cyfrowych w firmie Legendary Entertainment. Co więcej, to właśnie to przedsiębiorstwo wyprodukowało "Człowieka ze stali" czy "Enolę Holmes". Spodziewaliście się? ZOBACZ TEŻ: Polska ekranizacja "Wiedźmina" przeżywa drugą młodość. Zagraniczni fani zachwyceni Żebrowskim

 
Jaka jest twoja ulubiona produkcja z udziałem Henry'ego Cavilla?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.