Leonardo DiCaprio złamie swoją naczelną zasadę? Na dłoni jego 25-letniej ukochanej pojawił się pewien detal

Leonardo DiCaprio aktualnie spotyka się z włoską modelką. Parę właśnie przyłapano w jednej z popularnych restauracji w Los Angeles. Jedna rzecz zwróciła uwagę na zdjęciach paparazzi.

Leonardo DiCaprio już dawno został okrzyknięty wiecznym kawalerem Hollywood. Bogate życie uczuciowe aktora od lat rozgrzewa do czerwoności media, a dziennikarze z trudem próbują nadążyć nad tempem zmieniania przez niego obiektów westchnień. Mówiło się nawet o teorii, zgodnie z którą gwiazdor porzuca swoje partnerki, zanim skończą 25 lat. Stworzono nawet odpowiedni wykres. Każda kolejna dziewczyna w jego towarzystwie potwierdza tę regułę. Aktualną ukochaną aktora jest Vittoria Ceretti. Modelka włoskiego pochodzenia ma już o dziwo 25 lat, ale jak to mówią - wyjątek potwierdza regułę. Ostatnio parę przyłapano na wspólnym lunchu w jednej z popularnych restauracji. Na zdjęciach paparazzi uwagę zwrócił jeden detal.

Zobacz wideo Warnke ma na Instagramie zdjęcia z byłym mężem. "Piotrek jest mi szczególnie bliski"

Leonardo DiCaprio przyłapany z nową ukochaną. Uwagę zwraca jeden detal

Leonardo DiCaprio i jego nowa ukochana, Vittoria Ceretti, spędzali błogi czas w jeden z restauracji w Los Angeles. Przyłapany przez paparazzi aktor miał na sobie luźny biały T-shirt i dokarmiał swoją partnerkę burrito. Kiedy stali w kolejce i Ceretti oparła na jego plecach swoją dłoń i dostrzeżono w słońcu błysk sporych rozmiarów pierścionka. Co ciekawe, klejnot trafił na dokładnie ten palec u dłoni modelki, gdzie zwyczajowo nosi się pierścionek zaręczony. Coś się szykuje? Jak na razie nie ucichły jeszcze plotki o "przyjaźni" aktora z koleżanką z planu. Jeszcze niedawno plotkowano o rzekomej relacji DiCaprio z Teyaną Taylor, z którą bawił się na jednej z imprez poprzedzających Oscary. Para gra razem w nowym filmie Paula Thomasa Andersona i miała nawiązać wyjątkowo zażyłą więź na planie. Taylor niedawno rozstała się z mężem, więc jest aktualnie singielką. Nie zgadza się tylko jeden aspekt - wiek. Taylor ma już 33 lata.

Leonardo DiCaprio przyłapany z Ceretti na pocałunkach. Oboje cenią sobie prywatność

Po raz pierwszy informacji o romansie Leonardo DiCaprio z Vittorią Ceretti pojawiły się w mediach w sierpniu. Przyłapano ich na wypadzie na lody w Santa Barbara. Niedługo potem para miała imprezować na Ibizie, gdzie przyłapano ich na pocałunkach. Modelka w wywiadach rzadko mówi o swoim życiu prywatnym, więc o relacji z aktorem nie pisnęła słowa.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.