Shakira wbija szpilę Pique. Cieszy się, że nie ma męża. "Ciągnęło mnie to w dół"

Rozstanie Shakiry i Gerarda Pique było niezwykle medialne. Niedawno piosenkarka wróciła pamięcią do trudnych wspomnień. Udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o byłym partnerze i samotnym macierzyństwie. Nie zabrakło szczerych wyznań.

Shakira to jedna z najpopularniejszych piosenkarek na całym świecie. Latynoska gwiazda popu zaczęła spotykać się z Gerardem Pique w 2010 roku. Wokalistka i piłkarz doczekali się dwóch synów: Milana i Sashy. Wiele osób uważało, że celebryci są dla siebie stworzeni. Rzeczywistość była inna. W 2022 roku Shakira i Gerard Pique poinformowali o rozstaniu. Później zaczęło się publiczne pranie brudów. Shakira wyjawiła, że jej mąż był niewierny. - Dowiedziałam się z prasy, że zostałam zdradzona - mówiła w rozmowie z "People". Piosenkarka wypuściła także hitowy singiel, w którym uderzyła w byłego partnera. W ostatnim wywiadzie Shakira opowiedziała o swoim życiu prywatnym. 

Zobacz wideo Anna Lewandowska woli piosenkę rozstaniową Shakiry czy Miley Cyrus? Wybór był prosty

Shakira w szczerym wyznaniu o synach i Gerardzie Pique. "Jestem samotną matką"

Jakiś czas temu piosenkarka udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o tym, co musiała poświęcić dla swojego byłego partnera. - Na długi czas odkładałam karierę, żeby być obok Gerarda, żeby mógł grać w piłkę nożną. (...) Miłość wymagała wielu poświęceń - mówiła podczas rozmowy z "The Sunday Times". Teraz piosenkarka ponownie zdobyła się na wyznania. Opowiedziała o tym, jak radzi sobie z opieką nad Sashą i Milanem. Shakira wyprowadziła się z synami do Miami. - To jest zdecydowanie bardziej wymagające, ponieważ teraz jestem odpowiedzialna za dwójkę dzieci, które polegają tylko na mnie. Jestem samotną matką, nie mam w domu męża, który mógłby mi w czymkolwiek pomóc - mówiła w rozmowie z Zanem Lowem dla Apple Music. Shakira nie narzeka jednak na samotność. - W pewnym sensie dobrze jest nie mieć męża. Nie wiem dlaczego, ale ciągnęło mnie to w dół - wyznała piosenkarka. 

Shakira i Gerard PiqueShakira i Gerard Pique Fot. @Factos / YouTube / screenshot

Shakira zostawiła za sobą przeszłość. "Teraz mam ochotę pracować"

W wywiadzie dla Apple Music Shakira opowiedziała także o swojej twórczości. Piosenkarka wyznała, że mieszkanie w Barcelonie źle wpływało na jej karierę. - Za każdym razem, gdy musiałam wracać do studia, aby pracować, zawodziłam. Czułam, że zostawiam rodzinę bez opieki. (...) Wiesz, czułam się winna. Naprawdę czułam się rozdarta - mówiła. Dziś sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Po przeprowadzce do Miami Shakira odzyskała zapał do tworzenia nowej muzyki. - Teraz mam ochotę pracować. Mam ochotę pisać piosenki - mówiła w rozmowie dla Apple Music. ZOBACZ TEŻ: Shakira stanęła przed sądem. Została ukarana za oszustwa podatkowe. Wydała oświadczenie

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.