Tom Cruise już rozstał się z byłą żoną rosyjskiego oligarchy. Wytrzymali ze sobą raptem kilka miesięcy

Tom Cruise nie spotyka się już z o prawie trzy dekady młodszą Elsiną Chajrową. Para była ze sobą od końcówki ubiegłego roku. Wygląda na to, że relacja przetrwała zaledwie kilka miesięcy.

Tom Cruise jest aktorem i producentem filmowym, który przez wielu uznany jest za jednego z najbardziej wpływowych ludzi ze świata show-biznesu. Aktor często pojawia się na okładkach gazet, ale ostatnio zdecydowanie głośniej jest o nim z powodu swojej relacji z córką Rinata Chajrowa, Elsiną Chajrową. Czyżby nad ich relacją właśnie zawisły ciemne chmury? Według brytyjskiego tabloidu "The Sun" Tom Cruise miał dopiero co poznać dzieci swojej partnerki, a już kilka dni później zdecydował się na zakończenie związku.

Zobacz wideo Justyna Gradek wspomina nieudane małżeństwo. Zawiódł ją nie tylko mąż

Tom Cruise nie jest już z Elsiną Chajrową. "Byłoby niezręczne, gdyby wpadli na siebie w windzie"

Elsina Chajrowa jest mamą i doczekała się syna oraz córki. Ojcem jej dzieci jest rosyjski oligarcha i handlarz diamentów Dmitrij Cwietkow. - Bez względu na to, z kim jest, z Tomem Cruisem czy z kimś innym, kocha luksus. Dlatego Tom powinien mieć oczy i portfel szeroko otwarte - powiedział ku przestrodze jakiś czas temu. Wszystko wskazuje jednak na to, że rada nie będzie już potrzebna. Jak podaje "The Sun" Tom Cruise i Elsina Chajrowa nie są już parą. Według informacji serwisu mieli rozstać się w zgodzie i żadne z nich nie chowa do siebie urazy. Jak informuje źródło tabloidu, aktor chce nawet pozostać w przyjacielskich relacjach z byłą partnerką, ponieważ mieszkają w tym samym apartamentowcu w Londynie. "Zakończenie sprawy w złym tonie byłoby niezręczne, gdyby wpadli na siebie w windzie" - czytamy. Po zdjęcia dotyczące tematu zapraszamy do naszej galerii w górnej części artykułu. 

Tom Cruise rozstał się z Elsiną Chajrową. Wytrzymał kilka miesięcy 

Jak podaje "The Sun", do rozstania miało dojść po tym, jak oboje wzięli udział w uroczystej kolacji wspierającej londyńską organizację charytatywną Air Ambulance, która odbywała się w prestiżowym hotelu Raffles. Pary nie udało się tam jednak razem sfotografować, choć Tom Cruise ochoczo robił sobie zdjęcia z księciem Williamem. Oficjalny powód rozstania pary nie jest znany. Zagraniczne media donoszą, że mimo sporej różnicy wieku, a dzieliło ich 25 lat, byli partnerzy dobrze się ze sobą dogadywali. Wiele ich łączyło, zwłaszcza rodzicielstwo. ZOBACZ TEŻ: "Top Gun" przyniósł jej sławę, za to prywatne życie nie rozpieszczało. Kelly McGillis trudno dziś poznać.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.