Tajemniczy syn Jacksona ma już 22 lata. Jak dziś wygląda Blanket? Do sieci trafiło zdjęcie

Michael Jackson miał trójkę dzieci. O ile jego córka Paris i starszy syn Prince dobrze odnajdują się w show-biznesie, o tyle inaczej jest z najmłodszym synem, który unika mediów. Niedawno w sieci pojawiło się jego aktualne zdjęcie.

Michael Jackson razem z Debbie Rowe (jego żoną w latach 1996-2000) miał dwójkę dzieci: Michaela Josepha Jacksona Jr. znanego jako "Prince" oraz Paris Jackson. Córka legendy popu często pozuje na ściankach i spełnia się jako modelka, piosenkarka oraz aktorka. Prince natomiast jest producentem filmowym i jak sam twierdzi - nie odziedziczył talentu do śpiewania po ojcu. Angażuje się także w działalność charytatywną - założył fundację Heal the World. Niewiele wiadomo na temat najmłodszego syna Michaela Jacksona. Kiedy muzyk zmarł, Blanket miał siedem lat. 

Zobacz wideo Dominika Gwit zdradza, co było dla niej najtrudniejsze po narodzinach syna

Blanket Jackson na rzadkim zdjęciu. Dziś ma 22 lata

Blanket Jackson przyszedł na świat jako Prince Michael Jackson II, jednak na dobre przyległ do niego pseudonim "Blanket" (tłum. "koc") po tym, jak król popu zasłaniał jego głowę białym kocem na balkonie w hotelu w Berlinie. Miało to miejsce w 2002 roku, gdy tłum domagał się, aby Jackson pokazał światu dziecko. Na koniec rzucił koc w stronę fanów.

Syn gwiazdora w 2015 roku zdecydował się zmienić imię na Bigi. 22-latek o wiele rzadziej pokazuje się podczas publicznych wydarzeń w przeciwieństwie do rodzeństwa, a w sieci można znaleźć głównie jego zdjęcia z czasów, gdy był dzieckiem. Niedawno jednak raper Omer Bhatti, który współpracował z Michaelem Jacksonem, opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym Blanket pozuje w towarzystwie kuzynów. Znajduje się po prawej stronie, ma na sobie czarne spodnie i koszulę z krótkim rękawem, a jego włosy sięgają do ramion.

 

Blanket Jackson udzielił wywiadu w 2021 roku

Blanket, a dziś Bigi, w 2021 roku zrobił wyjątek i wystąpił w programie "Good Morning Britain". Zaprosił kamery do rodzinnego domu w związku z halloweenową imprezą charytatywną, która została zorganizowana w posiadłości. Pokazał, jak razem z bliskimi dbają o to, aby pamięć o ojcu pozostała żywa. Można było zobaczyć stroje sceniczne Michaela Jacksona czy zdobyte przez niego nagrody. - Myślę, że w tym domu i w studiu jest dużo historii - powiedział najmłodszy syn gwiazdy popu. Podkreślał także, jak dla jego ojca ważna była pomoc innym.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.