Jennifer Lopez i Ben Affleck już się rozwodzą? Brali ślub półtora roku temu. "Zaczyna go to męczyć"

Plotki o kryzysie w związku Jennifer Lopez i Bena Afflecka przybierają na sile. Magazyn "In Touch" donosi, że małżeństwo piosenkarki i aktora wisi na włosku.

Jennifer Lopez jest jedną z największych gwiazd światowego formatu. Piosenkarka ma miliony fanów, których interesuje nie tylko jej kariera, ale także życie uczuciowe. Artystka stawała na ślubnym kobiercu aż cztery razy. Jej aktualnym mężem jest Ben Affleck, za którego wyszła półtora roku temu. W przeszłości para była zaręczona, jednak doszło do rozstania, a po latach zakochani postanowili dać sobie drugą szansę. Coraz częściej pojawiają się plotki o kryzysie w związku "Bennifer". Amerykańskie media twierdzą, że już wkrótce może dojść do rozwodu.

Zobacz wideo Tak wyglądała Jennifer Lopez na ślubie z Benem Affleckiem. "Prosto, ale elegancko"

Jennifer Lopez i Ben Affleck rozwodzą się? "Powoli zaczyna go to męczyć"

Choć na pierwszy rzut oka Jennifer Lopez i Ben Affleck wyglądają na bardzo zakochanych, media donoszą, że w ich związku pojawił się poważny kryzys. Już niejednokrotnie pojawiały się plotki na temat zgrzytów między małżonkami. Magazyn "In Touch" informuje, że przyczyną obecnych nieporozumień ma być nowy album piosenkarki zatytułowany "This Is Me... Now". W związku z płytą powstaje także film dokumentalny, w którego powstawanie zaangażowany jest Ben Affleck. Aktor podobno nie jest zadowolony, że żona zdradza tak wiele na temat ich życia prywatnego.

Jennifer lubi dzielić się prywatnymi szczegółami ze swojego życia. Dzięki temu przez 30 lat utrzymała się na szczycie. (...) Ben stara się ją wspierać w tych działaniach, ale powoli zaczyna go to męczyć - twierdzi informator gazety.

Para pracuje razem także przy filmie "Unstoppable: The Anthony Robles Story". Źródło magazynu twierdzi, że Affleck chciałby odpocząć od współpracy z żoną i rozpocząć indywidualny projekt. Nadmiar stresu miał sprawić, że aktor wrócił do nałogowego palenia.

Jennifer LopezJennifer Lopez MIKE BLAKE / REUTERS / REUTERS

 Jennifer Lopez nie chce dopuścić do czwartego rozwodu. "Zrobi wszystko"

Rozmówca "In Touch" zdradził, że piosenkarka dokłada wszelkich starań, aby ratować związek z aktorem. "Nie tylko chodzi o to, że czwarty rozwód byłby dla niej upokarzający. Lopez naprawdę wierzy, że Ben jest miłością jej życia. (...) Jeszcze muszą wiele się o sobie dowiedzieć, ale oboje próbują. Jennifer zrobi jednak wszystko, co może, by uratować to małżeństwo" - zdradziła cytowana przez magazyn osoba z otoczenia pary.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.