Michelle Pfeiffer pokazała się bez makijażu. Internauci oniemieli. W takim stanie jest jej cera

Michelle Pfeiffer zaprezentowała się na Instagramie w naturalnej odsłonie. Aktorka opublikowała selfie bez makijażu. Internauci aż przecierali oczy ze zdziwienia. Posypały się same komplementy.

Michelle Pfeiffer bez wątpienia jest jedną z najbardziej uznawanych gwiazd Hollywood. Aktorka ma na koncie wiele ról w kultowych produkcjach m.in. "Powrót Batmana", "Biały Oleander", "Głębia oceanu", "Morderstwo w Orient Expressie" czy "Młodzi gniewni". Mimo upływu czasu Michelle Pfeiffer wciąż cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem nie tylko wśród fanów, ale i różnorodnych filmowców. Oprócz tego prężnie działa w sieci. Ostatnio dodała nowe zdjęcie, na którym mocno zaskoczyła wyglądem. Zapozowała bowiem bez grama makijażu na twarzy. Musicie to zobaczyć. 

Zobacz wideo Katarzyna Warnke zdradza sekret promiennej i szczupłej twarzy. Korzysta ze znanej metody

Michelle Pfeiffer pokazała się bez makijażu. Lepiej się przypatrzcie

Michelle Pfeiffer aktywnie działa w mediach społecznościowych, szczególnie na Instagramie, gdzie jej profil obserwuje ponad trzy miliony użytkowników. Aktorka chętnie uchyla im rąbka tajemnicy i pokazuje, co u niej słychać. Właśnie dodała nowy post. "Szczęśliwego pierwszego weekendu w 2024 roku!" - napisała. Do postu zostało załączone również zdjęcie. I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że Michelle Pfeiffer zdecydowała pokazać się w całkowicie naturalnej odsłonie. Aktorka ma rozpuszczone włosy, a na jej twarzy próżno doszukiwać się jakiegokolwiek makijażu. Trzeba przyznać, że jej cera jest w fenomenalnym stanie. 

Michelle Pfeiffer zaprezentowała się w naturalnej odsłonie. Internauci aż pieją z zachwytu. "Jesteś zniewalająca

Pod opublikowanym postem pojawiło się multum reakcji. Internauci niemal natychmiastowo chwycili za telefony i ruszyli do komentowania. Wielu z nich przekazywało dobre życzenia. "Tobie też wszystkiego najlepszego w nowym roku" - napisała jedna z internautek. Natomiast inni o wiele bardziej skupili się na wyglądzie aktorki. "Jej włosy wyglądają tak dobrze" - stwierdziła internautka. "Piękna" - dodała kolejna.  "Jesteś zniewalająca" - napisała jeszcze jedna. A wy co sądzicie? Więcej zdjęć Michelle Pfeiffer znajdziecie w naszej galerii w górnej części artykułu. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.