Anna Kurnikowa i Enrique Iglesias są razem od ponad 20 lat. Znajomość zaczęli od... kłótni

Anna Kurnikowa i Enrique Iglesias od wielu lat tworzą udany związek. Jak się okazało, nie zaczęli znajomości w najlepszy sposób.

Anna Kurnikowa urodziła się w Moskwie i od najmłodszych lat trenowała tenisa. Rosjanka zdobyła 16 tytułów deblowych, a jej kariera ciągle nabierała tempa. Niestety w 2003 roku plany pokrzyżowała jej nagła kontuzja pleców. Kobieta musiała zrezygnować ze sportu w wieku 22 lat. Kurnikowa odnalazła się jednak w innej dziedzinie. Nietuzinkowa uroda tenisistki otworzyła jej drzwi do modelingu. Została okrzyknięta przez magazyn "FHM" najseksowniejszą kobietą na świecie. Jej wygląd zwrócił również uwagę hiszpańskiego piosenkarza, Enrique Iglesiasa. Wokalista zaprosił Annę na plan swojego teledysku. Pierwsze spotkanie gwiazd nie należało jednak do udanych.

Zobacz wideo Enrique Iglesias tańczy z córeczką i chwali się tym na Instagramie

Enrique Iglesias nie chciał pocałować Anny Kurnikowej

Kiedy Anna Kurnikowa pojawiła się na planie teledysku "Escape", Enrique Iglesias nie chciał się nawet do niej zbliżyć. Dlaczego? Powodem niechęci artysty miała być opryszczka na ustach tenisistki. Wokalista powiedział także, że o planowanym w teledysku pocałunku nie ma mowy. Anna poczuła się urażona, ale postanowiła kontynuować nagrania. Wizażyści zadbali o ukrycie opryszczki, a Iglesias szybko zapomniał o swoich deklaracjach. Chwilę później odegrali namiętne sceny pocałunku. Tak rozpoczęła się znajomość tenisistki i piosenkarza. Enrique po latach opowiadał o tej sytuacji, obracając wszystko w żart. Wokalista stwierdził, że sportsmenka od razu wpadła mu w oko, dlatego jej obecność go onieśmielała. Wierzycie w te tłumaczenia?

Enrique Iglesias i Anna KurnikowaEnrique Iglesias i Anna Kurnikowa Fot. 'Escape' / screenshot / Youtube

Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa są już po ślubie?

Miłość wokalisty i tenisistki trwa już ponad 20 lat. Para doczekała się trójki dzieci i przez długi czas nie decydowała się na zalegalizowanie swojego związku. - Małżeństwo nie jest dla mnie ważne. Jestem w szczęśliwej relacji, to wszystko, co się liczy – mówiła Kurnikowa dla Women's Health. Możliwe jednak, że tenisistka zmieniła zdanie. W 2019 roku edytowała swoje dane na Instagramie. W opisie dodała nazwisko Iglesias. ZOBACZ TEŻ: Enrique Iglesias stał się obiektem drwin. Internauci bez litości. "Tak brzmię, kiedy jestem pijany"

 

Przypominamy, że trwa plebiscyt Plotka i Radia Złote Przeboje. Możesz zdecydować, kto zdobędzie JUPITERA ROKU w siedmiu kategoriach. W kategorii para jak z kosmosu nominowani są: Marcin Hakiel i nowa partnerka, Agata Rubik i Piotr Rubik, Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski, Jakub Rzeźniczak i Paulina Rzeźniczak oraz Małgorzata Rozenek i Radosław Majda. ZAGŁOSUJ TU!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.