Aktorka z "American Pie" poszła do "Tańca z Gwiazdami". Jej przemiana szokuje!

Alyson Hannigan opublikowała post, w którym wspominała swoje wystąpienie w "Tańcu z Gwiazdami". Przy okazji zdradziła, że w trakcie programu sporo schudła. Zamieściła również zdjęcie. Internauci prześcigają się w komentowaniu.

Alyson Hannigan zyskała szerszą popularność za sprawą roli Lily Aldrin w popularnym serialu komediowym "Jak poznałem waszą matkę". Sporą rozpoznawalność przyniósł jej również film "American Pie", w którym wcielała się w dziewczynę z licealnej orkiestry. Kilka lat temu w trakcie występu w talk-show Kelly Clarkson aktorka przyznała, że fani wciąż cytują pewne dialogi w jej obecności. Ostatnio Alyson Hannigan pochłonięta była pracą przy amerykańskiej edycji "Tańca z Gwiazdami". Aktorka i jej partner taneczny Sasha Farber dotarli aż do wielkiego finału, gdzie ostatecznie uplasowali się na piątej pozycji. Gwiazda niedawno zamieściła nowy post, w którym oznajmiła, że w trakcie przygotowań do formatu sporo schudła

Zobacz wideo Chodakowska o maszynach odchudzających i swoich problemach

Alyson Hannigan wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami" i schudła prawie 10 kilo

Alyson Hannigan aktywnie działa w mediach społecznościowych, zwłaszcza na Instagramie gdzie jej poczynania śledzi ponad dwa tysiące obserwujących. Aktorka chętnie raczy ich urywkami zarówno z życia prywatnego, jak i zawodowego. Ostatnio dodała sklejkę, na której możemy zobaczyć ją z różnych momentów programu. Gołym okiem widać, że od początku do zakończenia show Alyson Hannigan sporo się zmieniła. Wyznała, że schudła 20 funtów, co w przeliczeniu na kilogramy daje nieco ponad dziewięć kilo. "Przed i po mówi wszystko. Straciłam 20 funtów zarówno wagi, jak i emocjonalnego bagażu podczas mojego pobytu w Tańcu z Gwiazdami" - oznajmiła. W dalszej części wpisu złożyła serdeczne podziękowania swojemu tanecznemu partnerowi. Przy okazji nie szczędziła mu miłych słów. "Nie mogę wystarczająco podziękować Sashy Farber za pomoc w pozbyciu się niepewności i doprowadzenie mnie do pewnego siebie i silnego miejsca, w którym dziś jestem!" - napisała. 

Alyson Hannigan pokazała, jak się zmieniła. "Ta przemiana jest obłędna!"

Pod opublikowanym postem w mgnieniu oka zaczęły pojawiać się liczne komentarze. Internauci nie kryli zachwytu. Posypały się same komplementy. "W obu wyglądasz olśniewająco, ale ta przemiana jest obłędna!" - napisała jedna z internautek. "Jesteś inspiracją!" - dodała kolejna. "Twoja wartość nigdy nie była związana z twoją wagą" - zauważyła następna. "Nadal piękna! Przed i po!" - stwierdziła jeszcze jedna. A wy co sądzicie o metamorfozie aktorki? Zdjęcia Alyson Hannigan znajdziecie w naszej galerii w górnej części artykułu. 

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA