Syn Brada Pitta oskarżył go o "zniszczenie życia bliskim". Tak zareagował aktor

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się doniesienia, że Brad Pitt został obrażony przez własnego syna w Dzień Ojca. Co o tym sądzi?

Jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja o złym kontakcie Brada Pitta z synem Paxem Jolie-Pittem. W 2020 roku pojawił się post w sieci, w którym mężczyzna źle wypowiada się o ojcu. Został opublikowany w wyjątkowy dzień. "Szczęśliwego Dnia Ojca dla tego światowej klasy d*pka. Raz po raz pokazujesz, że jesteś okropną i podłą osobą. Nie masz za grosz empatii dla czwórki najmłodszych dzieci, które cię nie obchodzą i drżą ze strachu w twojej obecności. Nigdy nie zrozumiesz, jakie szkody wyrządziłeś mojej rodzinie, bo nie jesteś do tego zdolny. Zmieniłeś życie moich bliskich w nieustające piekło (...)" - napisał kiedyś adoptowany syn Pitta i Jolie. Co na to sławny aktor? Jak dotąd nie zabrał głosu w sprawie. Wypowiedziała się jednak osoba z jego otoczenia.

Zobacz wideo Żona Adamczyka poznałą Brada Pitta. Co o nim sądzi?

Co Brad Pitt sądzi o słowach swojego syna? Tak Pax wypowiedział się o nim w Dzień Ojca

Jak czytamy na portalu pagesix.com, Brad Pitt nigdy oficjalnie nie skomentował sprawy. Powiedział jednak bliskim osobom, że sytuacja jest "przygnębiająca" i "frustrująca". Zagraniczne źródło dotarło jednak do tajemniczego informatora, który wypowiedział się na temat podejścia aktora do sytuacji. "To po prostu niefortunne, że ludzie w dalszym ciągu próbują wciągać w to dzieci. To było długie siedem lat. Ludzie niepotrzebnie poruszają kwestie z tak odległej przeszłości… nie biorąc pod uwagę wpływu, jaki ma to na całą rodzinę" - czytamy. Poruszony został również wątek rozwodu Brada Pitta z Angeliną Jolie, który miał miejsce w 2016 roku. Więcej zdjęć Brada Pitta znajdziecie w galerii na górze strony.

 

Żona Piotra Adamczyka poznała Brada Pitta. Jakie ma zdanie na temat jego zachowania?

Żona Piotra Adamczyka miała okazję poznać Brada Pitta na planie filmu "Babilon". Karolina Szymczak przyznała w wywiadzie z Plotkiem, że aktor jest bardzo sympatyczny. Nie szczędziła miłych słów pod jego adresem. Dodała, że jest bardzo zadowolona ze spotkania. - (...) Bardzo empatyczny, niesamowicie partnerski jeśli chodzi o pracę. Nigdy nieschodzący z planu. Zawsze będący z drugą osobą, wspierający. Jest niesamowitym "śmieszkiem", więc dużo mieliśmy zabawnych z nim sytuacji. Fajny człowiek, po prostu - mówiła aktorka. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ. ZOBACZ TEŻ: Angelina Jolie się wścieknie. Brad Pitt zabrał nową dziewczynę do ważnego dla niej miejsca

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA