Perkusista Guns N' Roses rozwodzi się z polską modelką. Złożył pozew po 16 miesiącach małżeństwa

To koniec małżeństwa Franka Ferrera i Magdaleny Dziun. Jak dowiedział się magazyn "People", perkusista Guns N' Roses wystąpił o rozwód.

Magdalena Ciećka Malicka, znana pod pseudonimem Magdalena Dziun to polska modelka i wokalistka. Głośno zrobiło się o niej w zagranicznych mediach w kwietniu ubiegłego roku, gdy świat obiegła informacja o jej ślubie z muzykiem zespołu Guns N' Roses Frankiem Ferrerem. Małżeństwo nie przetrwało niestety długo. 21 listopada "People" poinformował, że perkusista wniósł pozew o rozwód, jako przyczynę rozpadu związku podając "różnice nie do pogodzenia".

Zobacz wideo Historia Królikowskiego i Opozdy

Frank Ferrer i Magdalena Dziun rozwodzą się

Dokumenty rozwodowe trafiły do sądu w Los Angeles 20 listopada. Wynika z nich, że Frank Ferrer i Magdalena Dziun pobrali się rok temu 16 maja, a od końca września tego roku pozostają w separacji. Modelka w programie "Wstaje dzień" opowiadała, że Ferrera poznała przez wspólnego znajomego, który jest fotografem. Para zaręczyła się zaledwie miesiąc przed ślubem. Muzyk Guns N' Roses poświęcał żonie sporo instagramowych wpisów, w których nie szczędził jej czułości. Dość powiedzieć, że pierwszy post, który dodał na profilu, pojawił się w pierwszą rocznicę ślubu z Dziun. 

Szczęśliwej rocznicy, kotku! Jeden rok i wiele, wiele przed nami - napisał, wyznając jej miłość po polsku.

Z Instagrama perkusisty możemy dowiedzieć się także, że para podróżowała wspólnie po Europie, zwiedzając m.in. Madryt i Rzym. Frank Ferrer podczas dość krótkiego małżeństwa zdążył też odwiedzić Warszawę, gdzie udał się do dentysty. Co do Magdaleny Dziun, to na jej instagramowym koncie nie ma obecnie żadnego śladu po małżeństwie z Ferrerem. Jak na razie żadne z nich nie odniosło się publicznie do informacji o rozstaniu.

Frank Ferrer i Magdalena DziunFrank Ferrer i Magdalena Dziun Frank Ferrer i Magdalena Dziun, instagram.com/@_frankferrerofficial_

Magdalena Dziun to była partnerka Tomasza Karolaka

Magdalena Dziun karierę w modelingu zaczynała jako nastolatka, a po pewnym czasie związała się także z branżą muzyczną. W 2011 roku ukazał się jej debiutancki i jak na razie jedyny album zatytułowany "A.M.B.A". Wcześniej spotykała się z Tedem, a także Tomaszem Karolakiem. Frank Ferrer w przeszłości był członkiem zespołów The Beautiful, The Psychedelic Furs czy Love Spit Love. Do Guns N' Roses dołączył w 2006 roku.

Więcej o: