Nie żyje dziesięcioletni syn gwiazdy Marvela. Od dawna zmagał się z chorobą

Gwiazdor Marvela jest pogrążony w żałobie. Media obiegła informacja o śmierci syna Eki Darville'a. Mana zmagał się z rakiem.

Eka Darville jest australijskim aktorem, znanym przede wszystkim z roli Scotta Trumana w "Power Rengers" oraz "Jessica Jones" produkcji Marvela, gdzie zagrał Malcolm'a Doucasse. Od 13 lat jest związany z Lilą Darville, z którą doczekał się trójki dzieci - Ziona, Axé i Many. Z początkiem 2023 roku celebryta poinformował, że jego syn jest ciężko chory, a on został zmuszony do zawieszenia kariery. Po długiej walce rodzina podzieliła się tragiczną wiadomością. Zmarł dziesięcioletni Mana.

Zobacz wideo Orman miała wypadek. Wspomina śmierć kliniczną

Nie żyje dziesięcioletni syn Eki Darville'a

Mana Darville przez ponad rok zmagał się z nowotworem mózgu. Kilka miesięcy temu cała rodzina przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych, gdzie chłopiec przeszedł poważną operację, podczas której usunięto znaczną część guza. Mimo to się stale powiększał. Niespełna dwa tygodnie temu Eka Darville za pośrednictwem serwisu GoFundMe, gdzie zbierał środki na leczenie, zwrócił się do internautów z prośbą o modlitwę, bo stan jego syna się pogarszał. Teraz dowiedzieliśmy się, że Mana odszedł, mając zaledwie dziesięć lat.

"Mirror", powołując się na wpis osoby z rodziny Darvillów, cytuje: "Wciąż chcemy się jednoczyć w tej modlitwie, ponieważ on zawsze będzie z nami i nadal jest z nami. Możemy sobie wyobrazić ogrom smutku i żalu Eki, Lili, dziadków Many i jego młodszych braci. Ale jednocześnie jest dużo radości. Jest dużo spokoju. Jest dużo ciszy w domu po tak długiej walce trwającej 463 dni. Teraz jest wolny. Wszyscy to widzimy, czujemy i wiem, że wielu z was, podobnie jak ja, będzie kochać Manę na zawsze" - pisała jedna z bliskich osób Many na GoFoundMe.

Eka Darville zabrał głos w sprawie śmierci syna

30 października na Instagramie Many ukazał się wpis. Eka Darville pokazał, jak po raz ostatni się za niego modli. Użył do tego talii angielskiego tarota. "Wyciągnąłem kartę z talii Gaia - STRATA - żal smutek i zmartwychwstanie. Wiadomość - niczego nie brakuje, rzeczy po prostu zmieniają formę. Moje życie na zawsze zmienia się w coraz większą miłość. [...] Kochaj, wybacz, napełnij swoje serce współczuciem i pamiętaj o prawdziwym sensie życia - baw się więcej!" - czytamy. Zdjęcia Many Darville'a znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Eka Darvill z synem i żonąEka Darvill z synem i żoną Instagram @lets.go.mana

Więcej o:
Copyright © Agora SA