Grzegorz Markowski ma nieślubnego syna? W mediach zawrzało

Grzegorz Markowski uwielbia występować ze swoją córką Patrycją na scenie. Zdarzało się, że towarzyszył jej nawet mimo skończonej kariery. Ale niewiele osób wie, że nie jest ona jedynym dzieckiem muzyka.

Relacja Patrycji Markowskiej z ojcem Grzegorzem Markowskim od zawsze jest bliska. Jedno za drugim wskoczyłoby w ogień, zawsze mówią o sobie w samych superlatywach, spędzają wspólnie mnóstwo czasu, a frontman zespołu Perfect mimo przejścia na emeryturę z powodów zdrowotnych czasem pojawia się na scenie podczas koncertów ukochanej córki. 

Zobacz wideo Patrycja Markowska opowiedziała o kryzysowym momencie w "Ameryka Express": "Byłam kompletnie rozwalona"

Mało kto o tym wie. Grzegorz Markowski ma nieślubnego syna

W 2006 roku Patrycja Markowska wyznała na łamach "Faktu", że ma przyrodniego brata. Nie była jednak w stanie o nim zbyt dużo powiedzieć, ponieważ nie miała okazji bliżej go poznać. Dziennikarze gazety postanowili dotrzeć do mężczyzny. Jak się okazało, ma on na imię Piotr i jest o dziesięć lat starszy od artystki. Ten przyznał jednak, że nie utrzymuje stałego kontaktu z ojcem "poza jakimiś sporadycznymi telefonami".

Teraz muzyk postanowił rozliczyć się z przeszłością. W wywiadzie udzielonym "Twojemu Imperium" wyznał, że został ojcem w wieku nastoletnim i nie kochał matki swojego dziecka. Miasteczko, w którym mieszkał - Józefów pod Warszawą - wręcz huczało wtedy od plotek. Ówczesna wybranka jego serca miała być sąsiadką Markowskiego (tę informację akurat podawał kiedyś "Fakt"). 

W tamtych młodzieńczych czasach wynikł z tej znajomości całkiem spory skandal, bo wszystko to działo się w moim rodzinnym mieście, niewielkim Józefowie pod Warszawą. Miasteczko wprost huczało od plotek. Proszę mi wierzyć, nic się nie dało zrobić, by mój związek z mamą Piotra mógł przetrwać. Nie kochałem jej... Bo czy w wieku 15 lat można mówić o prawdziwej miłości? - opisywał szczerze w rozmowie.

Gwiazdor przyznał że od początku wiedział o istnieniu syna i nigdy nie ukrywał tej informacji przed swoją rodziną. Z byłą miłością mieli kontakt aż do czasu, kiedy Piotr Markowski ukończył studia - wiązało się to bowiem z obowiązkiem alimentacyjnym. Na temat kobiety jednak niewiele wiadomo. "Fakt" podawał niegdyś jedynie, że miała prowadzić lokalny sklepik w Józefowie i rzekomo nie ma dobrego zdania o Grzegorzu Markowskim. Zdjęcia Grzegorza Markowskiego i Patrycji Markowskiej znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.