Angelina Jolie usłyszała dźwięk syren. Musiała uciekać do schronu. Nagranie pojawiło się w sieci

Angelina Jolie przyjechała do Ukrainy w ramach misji humanitarnej. Aktorka szybko się przekonała, że w mieście cały czas jest niespokojnie. Do sieci trafiło nagranie, na którym widać, jak musiała ewakuować się do schronu.

Więcej informacji na temat wojny w Ukrainie znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Angelina Jolie od wielu lat jest zaangażowana w pomoc humanitarną. Do tej pory okazywała swoje wsparcie między innymi głodującym dzieciom w Sudanie czy wspierała odbudowę zniszczonego przez trzęsienie ziemi Haiti. Teraz aktorka przebywa we Lwowie, gdzie przekonała się, jak niebezpieczna cały czas jest tam sytuacja.

Zobacz wideo Należy rozmawiać z Putinem?

Przebywająca we Lwowie Angelina Jolie musiała ukryć się w schronie 

Angelina Jolie przybyła do Lwowa z misją humanitarną. W sobotę w mediach społecznościowych pojawił się filmik, na którym gwiazda w dobrym humorze wchodzi do jednej z kawiarni. Okazuje się jednak, że tego samego dnia spotkała ją mrożąca krew w żyłach sytuacja. W mieście rozległ się dźwięk syren alarmowych. Angelina Jolie została pospiesznie ewakuowana do schronu przeciwlotniczego. Na Twitterze znalazło się nagranie, na którym widać całe zdarzenie. Aktorka z kamienną twarzą w otoczeniu innych ludzi opuszcza budynek lwowskiego dworca.

Angelina Jolie od lat jest zaangażowana w działania humanitarne. Od 2001 roku jest ambasadorką dobrej woli ONZ. Gwiazda otwarcie wyraża wsparcie dla naszego wschodniego sąsiada i cały czas apeluje o zaangażowanie w pomoc uchodźcom. 

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o: