Władimir Putin miał wysłać rodzinę do "podziemnego miasta". Jest w złym stanie psychicznym

Władimir Putin planował podbić Ukrainę w zaledwie dwa dni, ale słono się przeliczył. Zastosował polityczny nacisk i nakazał swoim wojskom atomowym przejść w stan wyższej gotowości. Jak twierdzi moskiewski politolog, Putin odesłał najbliższą rodzinę do luksusowego bunkra nuklearnego. Uważa, że ten zmaga się również z problemami psychicznymi.

Bieżące informacje na temat sytuacji na Ukrainie możecie znaleźć na stronie głównej Gazeta.pl.

Od kiedy Rosja bezpodstawnie zaatakowała Ukrainę, oczy całego świata skierowane są na Władimira Putina. W ostatnim czasie media prześwietlają życie dyktatora. Ten zdając sobie sprawę z tego, jak inne kraje zjednoczyły się z Ukrainą, próbuje stosować polityczne naciski na państwa wspierające najechany kraj. Jak twierdzi ekspert ds. problematyki odstraszania, kontroli zbrojeń, broni masowego rażenia i relacji NATO-Rosja, Łukasz Kulesa - groźby Putina o użyciu broni jądrowej, to element rosyjskiej wojny informacyjnej i psychologicznej. Na ten temat wypowiedział się również Valery Solovey, który jest rosyjskim politologiem. Wyznał, że Putin w ostatnich dniach ukrył członków swojej rodziny w "podziemnym mieście" na Syberii. Dodał również, że prezydent Federacji Rosyjskiej zmaga się z problemami psychicznymi, co ukrywa przed rosyjską opinią publiczną. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gwiazdy murem za Ukrainą. Wspierają obywateli i wyrażają swój gniew. "Zachód musi powstrzymać Putina"

Zobacz wideo Gen. Różański: Frustracja Putina może sprawić, że posunie się do bardziej drastycznych środków

Władimir Putin nie jest w najlepszym stanie psychicznym. Odesłał rodzinę do bunkra nuklearnego

61-letni Valery Solovey jest byłym profesor Moskiewskiego Państwowego Instytutu Stosunków Międzynarodowych. W ostatnich dniach za sprawą swoich teorii na temat Władimira Putina naraził się rosyjskiej władzy. Przez siedem godzin był przesłuchiwany z powodu ujawnienia informacji na temat stanu zdrowia Putina, które pojawiły się na zarządzanej przez niego stronie Telegram General SVR. Przeszukano także jego dom. Solovey został zwolniony, ale sprawa nie jest dokończona. Jak czytamy na Daily Mail, polityk ujawnił, że Putin ukrył swoją rodzinę w bunkrze przeciw nuklearnym. 

W weekend rodzina prezydenta Putina została ewakuowana do specjalnego bunkra przygotowanego na wypadek wojny nuklearnej. W rzeczywistości nie jest to bunkier, ale luksusowe podziemne miasto, wyposażone w najnowszą technologię. Bunkier znajduje się w górach Ałtaj i został zaprojektowany do ochrony, na wypadek wojny nuklearnej - wyznał Solovey.

ZOBACZ: Amerykanie donoszą, że Władimir Putin może być chory. "Zawsze był wyrachowany i zimny, ale teraz..."

Jak donosi Daily Mail, politolog podkreślił, że Władimir Putin nie jest w najlepszym stanie zdrowotnym i psychicznym. Podobne zdanie na ten temat mają amerykańscy eksperci. Valery Solovey ujawnił również, że dyktator jakiś czas temu brał udział w tajemniczym rytuale szamańskim, razem z ministrem obrony, Siergiejem Szojgu. Jak oznajmił, rytuał polegał na złożeniu w ofierze czarnego wilka, co miałoby znacząco wpłynąć na poprawę jego stanu zdrowia. 

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o: