Trzy znaki zodiaku, które nie potrafią powstrzymać się od zdrady. Co o niewierności mówi astrologia?

Które znaki zodiaku są szczególnie podatne na zdradę? Gwiazdy podpowiadają nie tylko, co może spotkać nas w przyszłości, ale również wiele mówią o lojalności wobec partnera.

Więcej o astrologii przeczytasz na Gazeta.pl

Co astrologia ma do powiedzenia na temat zdrady? Okazuje się, że w horoskopie znajduje się kilka znaków, które są szczególnie podatne na szukanie wrażeń i romansów. Są też takie, które spełniają się w związku, a skok w bok to dla nich ostatnia opcja. Sprawdź, które znaki zodiaku najszybciej zdradziłby swojego partnera lub partnerkę.

Paweł i Franka M jak miłość"M jak miłość". Paweł niedługo bierze ślub. Pamiętacie jego poprzednie partnerki?

Zobacz wideo Karolina Pisarek nie bywa zazdrosna. "Jeśli jest druga kobieta, ja się odsuwam"

Ognisty Baran czasem poddaje się impulsowi chwili i bez zważania na ewentualne konsekwencje

Osoby spod znaku Barana na ogół uchodzą za lojalne i uczciwe. Podobne sprawa wygląda w sferze uczuciowej. Jednak, gdy w życiu ognistego Barana relacja z ukochaną osobą przestanie być pełna wrażeń i nowych doznań, może dojść do zdrady. Baran uwielbia wszystko, co nowe i interesujące, jest zatem bardzo podatny na wpływy nieznanej wcześniej osobie. Kiedy Barany dopuszczają się zdrad, nie są to akty zaplanowane. Działają spontanicznie, pod wpływem chwili, wyłącznie z pobudek cielesnych.

Koziorożec ma dość specyficzne wymagania co do związku

Z biegiem lat osoby spod znaku Koziorożca potrafią całkowicie zmienić nastawienie do drugiej połówki. Jeśli Koziorożec ożenił się młodo, zanim poczynił pierwsze kroki w karierze, w przyszłości praca podzieli go z partnerem. Pomimo tego, że na ogół Koziorożce uważane są za osoby bardzo stałe w uczuciach, w późniejszym okresie życia mogą dojść do wniosku, że z aktualnym partnerem lub partnerką nic go już nie łączy i zacznie szukać towarzystwa osób o podobnym nastawieniu do życia. Co ciekawe, jeżeli dojdzie do takiej sytuacji, Koziorożce będą starały się natychmiast poinformować o tym drugą stronę i prędzej czy później doprowadzić do rozwodu.

Znudzone dotychczasowym życiem Wodniki mogą zacząć szukać stymulacji w ramionach innej osoby

Wodniki są szczególnie podatne na kryzys wieku średniego i to właśnie wtedy mogą poczuć, że dotychczasowy partner nie spełnia ich oczekiwań. W tym przejściowym momencie dorosłego życia zmieni swój stosunek wobec drugiej połówki. Co ciekawe, Wodniki częściej dopuszczą się zdrady emocjonalnej niż fizycznej. Nie jest zatem dla niczym niezwykłym, żeby wdać się w gorący flirt. Osoby spod znaku Wodnika nie mają również problemów, aby żyć w otwartym związku. Najważniejsza jest dla nich wolność i niezależność.

Ewa Chodakowska pokazała łazienkęEwa Chodakowska pochwaliła się nową łazienką. Królują marmury i złoto

Więcej o: