Zusje pokazała twarz dziesięć dni po walce. Wciąż widać siniaki, ale to oczy przerażają

Zusje prawie dwa tygodnie temu zawalczyła w oktagonie HIgh Leuge. Dziś chwali się zakupem domu i pokazuje, w jakim stanie jest jej twarz. Przerażające.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

4 czerwca odbyła się trzecia gala High League. Lil Masti i Zusje zmierzyły się w małych rękawicach w brutalnym boksie birmańskim. Kamila Smogulecka po przegranym starciu natychmiast udała się do szpitala. Miała zmasakrowaną i opuchniętą twarz.

Zobacz wideo Mówiła, że jest za stara na MMA, ale zmieniła zdanie. "Klatka daje mi wolność"

Sposoby arystokratek na piękny wyglądSposoby arystokratek na piękny wygląd. Księżna Kate ma zawsze gładką cerę

Minęło już dziesięć dni, a Zusje postanowiła odezwać się do fanów. Wyznała, że za miesiąc odbiera klucze do swojego ogromnego domu, który zakupiła za pieniądze zarobione z freakfightu. Uwagę zwraca coś innego.

Zusje pokazała twarz po walce

Na InstaStories Kamili Smoguleckiej ukazało się zdjęcie w lustrze. Influencerka wciąż nie może się uśmiechać i widać, że jeszcze nie doszła do siebie. Twarz jest wciąż opuchnięta, a oczy miejscami zaczerwienione od krwi. Można dostrzec kilka siniaków.

ZusjeZusje Instagram @zusjeofficial

Kilka dni temu Zusje opublikowała pierwszy post odnoszący się do pojedynku na High League. Od razu uspokoiła fanów zapewniając, że była u lekarzy i na szczęście nic poważnego jej się nie stało. Obecnie poświęca czas na odpoczynek i regenerację.

Czuje się dobrze. Oczywiście nie wyglądam dobrze, ale to minie. Teraz muszę odpoczywać, relaksować się, aby wrócić do pierwotnego stanu - wyznała influencerka.

Więcej zdjęć Kamili Smoguleckiej po walce znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Fagata, Malik MontanaŻenujący komentarz Malika Montany na temat Fagaty. "Obrzydliwy wujek z wesela"

Jakiś czas temu Zusje wyznała, że jako nastolatka nie mogła sobie poradzić z rosnącą popularnością. Zaczęła sięgać po alkohol i inne używki, a ostatecznie skończyła na odwyku. Na prośbę mamy zawalczyła od siebie i dziś żyje w trzeźwości. Oprócz tego udało jej się znaleźć pasję w sportach walki i chętnie stawia sobie nowe wyzwania. 

Więcej o: