Doda odtwarza kultowy wywiad z "Dzień dobry TVN" i wciela się w Kingę Rusin. Fani: Królowa

Doda odkopała stary fragment rozmowy w "Dzień dobry TVN', gdzie wdała się w potyczkę słowną z Kingą Rusin. Postanowiła odtworzyć scenkę, a efekt przeszedł oczekiwania fanów.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Kilka lat temu Doda miała okazję gościć na kanapie "Dzień dobry TVN". Już na samym wstępie powitała Kingę Rusin ciepłym "O boże, masakra". Te słowa zaskoczyły dziennikarkę, która od razu zapytała, dlaczego Dorota Rabczewska zareagowała takimi słowami. Doda błyskawicznie odparła, że wystarczyło, że ją zobaczyła.

Zobacz wideo Doda zapowiada rozbieraną sesję. Tak chce zebrać pieniądze na leczenie chłopca

Od dłuższego czasu dźwięk z kultowej rozmowy w "Dzień dobry TVN" robi furorę na TikToku. Fragment potyczki słownej między Dorotą Rabczewską a Kingą Rusin odtwarzają użytkownicy aplikacji w niezliczonej ilości. W tym gronie nie mogło zabraknąć samej piosenkarki - ostatecznie, głównej bohaterki.

Doda odtwarza fragment kultowego wywiadu w "Dzień dobry TVN" z Kingą Rusin

Ostatnio Doda postanowiła uraczyć fanów filmikiem, o który nikt nie pytał, ale którego każdy potrzebował. Ku zaskoczeniu wszystkich, piosenkarka postanowiła wcielić się w rolę Kingi Rusin, natomiast kwestię Dody odtworzył jej fryzjer. Trzeba przyznać, że obydwoje doskonale się wczuli, a gwiazda ma do siebie ogromny dystans.

Fani zachwyceni nowym TikTokiem Dody. "Królowa"

Internauci byli pod wrażeniem wykonania nagrania. Niektórzy uważają, że jest ono nawet lepsze od oryginału, który od lat krąży po internecie. Zgodnie przyznali, że Doda, jak prawdziwa królowa. nie boi się kolejnych wyzwań i z niecierpliwością wyczekują kolejnych tego typu filmików.

Lepsze, niż oryginał.
Potrzebujemy więcej takich remasterów.
Nagrała do swojego dźwięku, królowa - zachwycali się fani.

Jak wam się podobają tego typu filmiki?

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.