Jessica Mercedes i Kuba Karaś wrócili do siebie! Musiała interweniować trzecia strona

Wszystko wskazuje na to, że Jessica Mercedes i Kuba Karaś pokonali kryzys w związku. Jak donosi jeden z portali, muzyk i blogerka zdecydowali się odbudować swoją relację.

Więcej aktualnych informacji przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Na początku tego roku media obiegła informacja o rozstaniu Jessiki Mercedes i Kuby Karasia. Fani byli w szoku i długo nie mogli uwierzyć, że słynna para podjęła decyzję o zakończeniu związku. Wszelkie wątpliwości zostały jednak rozwiane w momencie, gdy z instagramowego profilu influencerki zniknęły wszystkie ich wspólne zdjęcia, a jej były partner opublikował wymowną relację na InstaStories. Okazuje się, że w ich życiu nastąpił jednak nieoczekiwany zwrot akcji i postanowili dać sobie drugą szansę. Podjęli nawet decyzję o wizycie u terapeuty.

Zobacz wideo Jessica Mercedes narzeka na jedzenie na Majorce

Jessica Mercedes i Kuba Karaś znów są razem

Informator serwisu Pomponik donosi, że influencerka i muzyk postanowili wrócić do siebie. Co ciekawe, osoby z bliskiego otoczenia pary nigdy nie wierzyły, że ich miłość tak szybko mogła się skończyć.

Przyjaciele pary od samego początku wiedzieli, że jest to tylko krótka przerwa. Nikt nie wyobrażał sobie, że ich miłość skończy się po jakiejś głupiej sprzeczce w Stanach Zjednoczonych. Gdy emocje opadły, pojawiły się pierwsze próby kontaktu. Jedna ze stron dość szybko zaproponowała wspólną wizytę u terapeuty.

Wizyta u terapeuty okazała się zbawienna dla ich relacji. Specjalista pomógł im zdać sobie sprawę z tego, że łączące ich uczucie jest silniejsze, niż przypuszczali.

Już po pierwszej wizycie wiedzieli, że chcą do siebie wrócić. Przy pomocy kilku pytań psychoterapeuty zdali sobie sprawę, że naprawdę im na sobie zależy. Przez najbliższe miesiące zamierzają jeszcze chodzić do poradni, aby popracować nad swoją relacją. A jak to się skończy? Nikt nie wie. Może ślubem? - powiedział informator portalu Pomponik.

Osoba z ich bliskiego otoczenia dodała również, że być może niebawem para pojedzie razem na krótkie wakacje. 

Zakochani planują wkrótce jakiś wspólny wyjazd, aby symbolicznie odrobić dzień zakochanych i spędzić ze sobą czas.

Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć im powodzenia.

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.