Mama Roksany Węgiel już tak nie wygląda. Przeszła spektakularną metamorfozę. "Petarda"

W sieci pojawiło się zdjęcie Edyty Węgiel, która oczarowała internatów swoją urodą. Mama młodej wokalistki przeszła ogromną metamorfozę.

Więcej aktualnych informacji na temat Roksany Węgiel przeczytasz na stronie Gazeta.pl 

Roksana Węgiel jest jedną z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. Piosenkarka nie ukrywa, że nie odniosłaby tak spektakularnego sukcesu, gdyby nie wsparcie rodziców. Kiedy jej kariera nabrała rozpędu, Edyta Węgiel postanowiła porzucić pracę i skupić się na rozwijaniu talentu córki. Po raz pierwszy mieliśmy okazję zobaczyć ją w 2017 roku, gdy Roxie pojawiła się w "The Voice Kids". Od tego czasu jej mama bardzo się zmieniła.

Edyta GórniakDoda zmieniła usta. Zobacz, które gwiazdy poddały się zabiegom

Zobacz wideo Roksana Węgiel pochwaliła się nową fryzurą

Jak dziś wygląda mama Roksany Węgiel?

Kilka dni temu na instagramowym profilu taty piosenkarki pojawiło się jego wspólne zdjęcie z żoną. Edyta i Rafał Węgiel zapozowali razem do selfie. Fotografia spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony internautów. W komentarzach pod postem fani nie kryli zachwytu i zasypali mamę wokalistki komplementami.

Cudni jesteście, no ale Edytka to petarda! Buziaki dla was.
Ale Roksanka jest podobna do pani Edyty.
Wow, ale pani Edyta się zmieniła.
Czekaj to jest mama Roksany? Co jest? - napisali internauci.

Również Roksana Węgiel skomentowała zdjęcie rodziców.

Piękni i młodzi. Sexi flexi.
 

Mama jest najlepszą przyjaciółką Roksany Węgiel

17-letnia wokalistka wielokrotnie podkreślała, że mama jest najważniejszą osobą w jej życiu i darzy ją ogromnym zaufaniem. Roksana nie ukrywa, że Edyta Węgiel jest jej najlepszą przyjaciółką i wie, że zawsze może na nią liczyć.

Nikomu nie ufam tak jak mojej mamie. Wieczorami, kiedy mój młodszy brat Tymek idzie spać, przegadujemy sobie ważne sprawy. Przekonałam się, że po sukcesie na Eurowizji tych prawdziwych przyjaciół mogę policzyć na palcach jednej ręki. Wiem, że brzmi to banalnie, ale mama jest moją najlepszą przyjaciółką - zdradziła w rozmowie z dziennikarzami magazynu "Party".

Z pewnością każda mama chciałaby usłyszeć od swojej córki takie miłe słowa.

 
 
 

Roksana WęgielRoksana Węgiel na wakacjach z rodziną. Hasa po plaży w bikini i zajada się pizzą

Więcej o: