"Bridgertonowie". Jest teaser drugiego sezonu! Lady Whistledown gotowa na dramę. "Drogi Czytelniku, tęskniłeś?"

Do sieci trafił teaser drugiego sezonu serialu "Bridgertonowie", a w nim - kolejny list od Lady Whistledown. Wygląda na to, że w nowych odcinkach rola plotkarskiej kronikarki będzie nieoceniona.

Więcej o serialach przeczytasz na Gazeta.pl

Jak na zapowiedź kolejnej historii miłosnej przystało, Netflix opublikował tesaser drugiego sezonu "Bridgertonów" w walentynki. Nowe odcinki serialu są bowiem adaptacją drugiego tomu powieści Julii Quinn, "Ktoś mnie pokochał", a ich głównym bohaterem jest Anthony Bridgerton (Jonathan Bailey), najstarszy z tytułowego rodzeństwa, a jednocześnie - zatwardziały londyński kawaler i znany uwodziciel. W życiu Anthony'ego sporo się jednak zmieni, gdy na jego drodze stanie pochodząca z Indii Kate Sharma (Simone Ashley). Jak potoczy się ich historia? Bez obaw, jak zapowiada teaser drugiego sezonu, Lady Whistledown trzyma rękę na pulsie.

Zobacz wideo "Bridgertonowie". Teaser drugiego sezonu

"Bridgertonowie". Teaser drugiego sezonu trafił do sieci

W krótkiej zapowiedzi nadchodzących odcinków widzimy na początku posłańca niosącego list. Kojący głos Julie Andrews, odczytuje ważny przekaz od Lady Whistledown, naczelnej kronikarskiej plotkarki serialowej elity.

Łaskawy, szlachetny czytelniku, tęskniłeś za mną? Członkowie naszej socjety próbują odkryć moją tożsamość, a ja zajmuję się tylko jednym. Szlifuję swoje umiejętności. A nawet lepiej. Ostrzę swoje noże. Na was wszystkich - słyszymy w liście.

Z pewnością Lady Whistledown do przekazania będzie miała dużo. Anthony, chcący utrzymać rodzinne nazwisko, rozpocznie poszukiwania debiutantki, która spełni jego nieprawdopodobnie wysokie oczekiwania. Obiektem zainteresowania Anthony'ego stanie się w końcu Edwina Sharma (Charithra Chandran), jednak jej siostra, Kate, odkryje, że mężczyzna nie kieruje się wcale uczuciem. Starania Kate, aby sabotować związek pary, niespodziewanie zbliżają ją do Anthony'ego, a sytuacja bardzo mocno się skomplikuje. Premiera drugiego sezonu zaplanowana jest na 25 marca 2022 roku.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.