IKEA ma sekretny pokój. Wygląda jak galaktyka. Jak znaleźć "infinity room"?

Tiktokerzy udali się na zakupy do IKEI i przez przypadek znaleźli sekretny pokój. Miejsce wygląda jak galaktyka, a inna użytkowniczka wytłumaczyła jak znaleźć "infinity room".

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Sklepy IKEA przyciągają codziennie masę osób. Ich powierzchnia jest zawsze ogromna, dlatego bardzo łatwo się zgubić w środku - albo znaleźć coś niespodziewanego w czasie oglądania kolejnych wnętrz. Przekonała się pewna para.

Zobacz wideo Ulubione efekty na TikToku? Cyprian poleca te [Lista Plotka]

Anjali i jej chłopak postanowili udać się do IKEI w Londynie. Podczas zakupów zgubili się i przez przypadek odnaleźli sekretny pokój. Był urządzony w zaskakujący sposób.

IKEA. Tiktokerzy odnaleźli "pokój nieskończoności"

Do tej pory nagranie z zakupów obejrzano ponad ćwierć miliona razy na TikToku i wzbudziło masę emocji. Tajemniczy pokój znajduje się w sklepie w londyńskiej dzielnicy Greenwich, a nazywa się "infinity room", czyli "pokój nieskończoności". 

Pomieszczenie jest całe pokryte lustrami. Możemy zobaczyć swoje odbicie na wszystkich ścianach, suficie, a nawet podłodze. Mieni się z nich światło umieszczonych lamp, dzięki czemu pokój przypomina galaktykę. Można się poczuć jak w nieskończonej przestrzeni.

Jedna z użytkowniczek zdradza, jak odnaleźć sekretny pokój

Choć Anjali pokazała, jak wygląda sekretny pokój i drzwi wejściowe, internauci wciąż nie byli pewni jak go znaleźć. Ich wątpliwości postanowiła rozwiać jedna z użytkowniczek. Okazuje się, że wystarczy udać się na sam koniec sklepu i zjechać ruchomymi schodami. W pobliżu znajdują się lustra, a sam "infinity room" jest po prostu małym pomieszczeniem, do którego można zajrzeć.

To dosłownie koniec, kiedy schodzisz ruchomymi schodami. Tam znajdują się lustra. Poza tym to nie jest pokój, tylko miejsce, do którego możesz zajrzeć - wyjaśniła jedna z użytkowniczek.

Internauci zastanawiali się, czy pokój znajduje się także w innych sklepach sieci IKEA. Niestety na ten moment odpowiedź na to pytanie pozostaje tajemnicą.

Chcielibyście odwiedzić sekretny pokój w IKEI?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.