"Hotel Paradise". Znamy kolejnego uczestnika show. Prawdziwy romantyk, w programie szuka drugiej Megan Fox

Piąta edycja "Hotelu Paradise" startuje już 21 lutego. Właśnie poznaliśmy kolejnego uczestnika reality show. Poznajcie bliżej Grzegorza Jackiewicza, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych.

Więcej informacji na temat nowych uczestników "Hotelu Paradise" przeczytasz na stronie Gazeta.pl. 

"Hotel Paradise" cieszy się ogromną popularnością i na stałe zagościł już w ramówce stacji TVN7. Niedługo fani randkowego show będą mogli zobaczyć pierwszy odcinek piątego sezonu. Tym razem akcja programu rozgrywać się będzie w Panamie. W sieci powoli pojawiają się informacje dotyczące nowych uczestników. Jednym z bohaterów tegorocznej edycji jest 22-letni Grzegorz Jackiewicz. Co jeszcze wiemy na jego temat?

Lady Gaga Salma Hayek Beata TadlaZrobiły wielką karierę mimo niskiego wzrostu

Zobacz wideo Klaudia El Dursi wybaczyłaby zdradę? "Zależy od sytuacji - czy to po pijaku, czy na trzeźwo..."

"Hotel Paradise". Nowy uczestnik lubi przekraczać granice i wychodzić poza schematy

Grzegorz Jackiewicz pochodzi z małej miejscowości znajdującej się w województwie pomorskim. Studiuje zarządzanie, marketing i social media. Oprócz tego jest instruktorem wake’a, okleja jachty i samochody, a także handluje kryptowalutami.

'Hotel Paradise 5''Hotel Paradise 5' Screen: Instagram/@hotelparadise.tvn7

W wolnych chwilach pomaga mamie w prowadzeniu fundacji "Dzieło Pomocy Rodzinie", która wspiera najuboższych. Jedną z jego największych pasji jest muzyka. Możliwość stworzenia nowych utworów przynosi mu mnóstwo satysfakcji.

'Hotel Paradise 5''Hotel Paradise 5' Screen: Instagram/@hotelparadise.tvn7

Ambitny 22-latek uparcie dąży do wyznaczonych celów. Dla Grzegorza nie ma rzeczy niemożliwych. Lubi wykraczać poza schematy, a przekraczanie kolejnych granic nie stanowi dla niego najmniejszego problemu. Sam o sobie mówi, że jest optymistą.

Jaka zdaniem Grzegorza powinna być idealna partnerka?  

22-latek zdradził, że przed programem był w trzech poważnych związkach i tylko w jednym z nich zaznał prawdziwej miłości. Grzegorz jest prawdziwym romantykiem, wyznał, że potencjalnej wybrance jest w stanie dać dużo ciepła i wsparcia. Idealna partnerka powinna być stanowcza, inteligentna i pełna energii. Do tego najlepiej, żeby była podobna do Megan Fox lub Angeliny Jolie. Już wkrótce przekonamy się, czy w programie uda mu się odnaleźć drugą połówkę.

Kinga RusinRusin pokazała nowy dom w Kostaryce. Luksus bije po oczach! "A gdzie są ściany?"

Więcej o: