Kinga Rusin pokazała nowy dom w Kostaryce. Luksus bije po oczach! "A gdzie są ściany?"

Kinga Rusin pokazała internautom nowy dom. Willa na drugim końcu świata zachwyca. Mama dziennikarki była jednak zadziwiona jego dość oryginalną architekturą.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Kinga Rusin w sierpniu 2020 roku odeszła z "Dzień Dobry TVN" i otworzyła nowy rozdział w swoim życiu. Przez jakiś czas nikt nie znał planów gwiazdy. Po kilku miesiącach ogłosiła w mediach społecznościowych, że wraz z partnerem wyprowadziła się z Polski i przeniosła się na jedną z wysp na Oceanie Indyjskim. Od tego czasu dziennikarka bez przerwy podróżuje. Teraz udostępniła zdjęcie nowego domu w Kostaryce

Zobacz wideo Friz zdradził nowy cel podróży

Kinga Rusin pokazuje swój nowy dom w Kostaryce

Od wielu miesięcy Kinga Rusin dzieli się zdjęciami bajecznych podróży. Była już w subsaharyjskiej Afryce, na Malediwach, we Francji, Grecji i w wielu innych miejscach. W czwartek udostępniła fotografię, na której widzimy, jak relaksuje się przy basenie. Za nią prezentuje się piękna, duża willa w nowoczesnym stylu. Dziennikarka poinformowała internautów, że siedzi obok swojego nowego domu, który zgodnie z dodaną lokalizacją mieści się w Kostaryce.

Ta-dam! Nasz nowy dom!" A gdzie są ściany? - zapytała moja mama, kiedy zobaczyła zdjęcia. Nie ma! I to jest najlepsze. No to sobie tu teraz trochę pomieszkamy.
 

W komentarzach nie zabrakło zachwytów nad nowym miejscem zamieszkania Rusin.

Gratulacje! Inspirujesz mnie, Kinga. 
Wspaniale jest być na takim etapie życia. Ciesz się życiem.
Cudownie, że tak można żyć. Życzę dużo szczęścia i miłości.

Warto dodać, że chociaż Kinga Rusin od dłuższego czasu jest poza granicami Polski, to cały czas interesują ją rodzime sprawy. Swego czasu zamieściła w mediach społecznościowych post, w którym wyraziła poparcie dla Strajku Kobiet, a innym razem namawiała do aktywności obywatelskiej.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.