Oliwia Szymańska wstawiła zdjęcia trądziku. Tak jej cera wyglądała kiedyś. "Życzę wam cierpliwości"

Oliwia Szymańska, która słynie na YouTubie z porad urodowych, sama zmagała się z problemami z cerą. Influencerka pokazała kilka starych zdjęć i przyznała, że poprawa stanu skóry zajęła jej sporo czasu.

Więcej o internetowych twórcach przeczytasz na Gazeta.pl

Oliwia Szymańska zaczynała na YouTubie pięć lat temu od filmów dotyczących pielęgnacji paznokci. Jak przyznała w jednym z nich, jest samoukiem, a rozpoczęcie kariery na platformie było jednym z jej marzeń. Z czasem kanał Oliwii ewoluował, a youtuberka zaczęła dodawać filmiki związane z makijażem, a także poradami dotyczącymi pielęgnacji skóry. Po kilku latach influencerka może pochwalić się ponad 200 tys. subskrybentów, a także statusem ekspertki wśród youtuberów prowadzących kanały beauty. Okazuje się, że Oliwia uczyła się sama też walczyć z trądzikiem, czego dowód zamieściła na Instagramie.

Zobacz wideo Malwina Bakalarz w Liście Plotka

Oliwia Szymańska pokazała stare zdjęcia cery

Influencerka nie zawsze mogła pochwalić się gładką cerą. Oliwia miała trądzik, z którym zmagała się przez dłuższy czas. Na Instagramie dodała stare zdjęcie sprzed poprawy stanu skóry i przyznała, że w zmaganiach w walce z trądzikiem najważniejsza jest cierpliwość.

Wstawiam na pamiątkę dla siebie i dla was, abyście mieli motywację w walce o skórę, o jakiej marzycie. I życzę wam, co najważniejsze, cierpliwości - bo niestety nic nie przychodzi od razu, a zwłaszcza przy walce z trądzikiem - podpisała post.
 

Oliwia zaznaczyła także, że jest dumna z każdej osoby, która dzieli się z nią historią poprawy stanu skóry i cały czas nie może uwierzyć, że dziś może pomagać innym.

Nigdy nie pomyślałabym, że ja, dziewczyna, która sama miała ten problem i sama w końcu postanowiła działać, będzie mogła w jakiś sposób pomóc innym - dodała.

To zresztą nie pierwszy raz, gdy Oliwia zamieszcza podobne zdjęcie. Choć youtuberka często publikuje perfekcyjne fotografie w pełnym makijażu, zalicza się do grona influencerów, którzy nie mają oporów z pokazaniem, jak ich cera wygląda naprawdę. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.