Wersow z Ekipy otworzyła się na temat kompleksów. "Jak weszłam w sferę Internetu, to nagle mnie to wszystko przytłoczyło"

Wersow została zapytana, o to, czy wstydzi się swojego dawnego wyglądu. Youtuberka nie unikała odpowiedzi i wyznała, że ona również zmagała się z kompleksami.

Więcej informacji na temat znanych youtuberów przeczytasz na stronie Gazeta.pl. 

Weronika Sowa nie ukrywa, że chętnie korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Youtuberka w ciągu kilku lat przeszła ogromną metamorfozę. To, co można zauważyć na pierwszy rzut oka, to przede wszystkim diametralna zmiana fryzury oraz inny kształt ust. W maju 2021 roku influencerka przyznała również, że poddała się operacji powiększenia piersi. Ja sama niedawno wyznała, obecnie bardzo lubi swój wygląd i uważa się za atrakcyjną osobę. Okazuje się, że nie zawsze tak było.

Anja Rubik, Magdalena Różczka, Meghan MarkleZbyt krótka klatka piersiowa, wystające dziąsła i za duże uszy. Oto kompleksy gwiazd

Zobacz wideo Wersow chwali się, że ma naturalne rzęsy i czuje się piękna nawet bez makijażu

Wersow została zapytana o kompleksy. Nie unikała odpowiedzi

Weronika Sowa o kompleksach, z którymi zmagała się w przeszłości, opowiedziała w najnowszym filmie, który opublikowała na YouTubie. Narzeczona Friza jednocześnie podkreśliła, że nie wstydzi się dawnego wizerunku i lubi czasem wracać do starych zdjęć.

Myślę, że wstydzę się, to jest za dużo powiedziane, po prostu tak wyglądałam. Fakt, że teraz wyglądam zdecydowanie lepiej. Wtedy miałam bardzo dużo kompleksów - wyjaśniła. 

Przy okazji członkini Ekipy Friza zdradziła, w którym momencie życia czuła się niekomfortowo ze swoim wyglądem.

Jak weszłam w sferę internetu, to nagle mnie to wszystko przytłoczyło. Faktycznie kompleksy znowu zaczęły się pojawiać. Najbardziej wstydziłam się mojego wyglądu przed założeniem aparatu ortodontycznego. Miałam strasznie krzywe zęby i nigdy nie pokazywałam zdjęć z tego okresu - powiedziała Wersow. 

Weronika dodała również, że jest bardzo zadowolona ze zmian, które zaszły w jej wyglądzie. Dzięki temu wzrosła jej pewność siebie i zdecydowanie lepiej czuje się we własnym ciele.

WersowJak zmieniła się Wersow na przestrzeni ostatnich lat? "Totalnie siebie nie przypomina" [ZDJĘCIA]

Więcej o: