Jimin miał problemy zdrowotne i trafił do szpitala. Konieczna była operacja. Fani BTS ponownie nie zawiedli

Jimin, który skarżył się na problemy zdrowotne, został zabrany do szpitala, gdzie przeszedł operację. Członek BTS powoli wraca do zdrowia, a hashtag #GetWellSoonJimin ("wracaj do zdrowia, Jimin") znalazł się na pierwszym miejscu w trendach na Twitterze.

Więcej o gwiazdach muzyki przeczytasz na Gazeta.pl

Informację na temat stanu zdrowia Jimina przekazała wytwórnia Big Hit Entertainment w rozmowie z Weverse. Artysta skarżył się na bóle brzucha i ból gardła w niedzielę 30 stycznia i został przewieziony do szpitala. Badania wykazały zapalenie wyrostka robaczkowego i konieczna była natychmiastowa operacja. Przy okazji pobytu w szpitalu wykonano Jiminowi test na koronawirusa, który okazał się pozytywny. Obecnie członek BTS dochodzi do siebie po zabiegu i jest poddawany leczeniu.

Euforia"Euforia" na twarzy. Brokatowe łzy i triki, które inspirują Young Leosie

Jimin trafił do szpitala, fani ślą życzenia powrotu do zdrowia

Jimin przeszedł operację w poniedziałek 31 stycznia, a Big Hit Entertainment zapewnia, że wokalista czuje się lepiej i powraca do zdrowia.

Personel medyczny przekazał, że operacja się udała, a Jimin wraca do zdrowia po zabiegu. Będzie przez kilka dni leczony także z powodu zakażenia COVID-19. Obecnie cierpi na łagodny ból gardła, ale szybko dochodzi do siebie i nie miał kontaktu z innymi członkami zespołu - czytamy w oświadczeniu.

Przedstawiciele Big Hit Entertainment podkreślił, że zdrowie muzyków jest dla nich najważniejsze i zrobią wszystko, aby pomóc Jiminowi jak najszybciej dojść do siebie. Bardzo mocno zaangażowali się w to również fani BTS. Chociaż nie mogą zrobić wiele poza przesyłaniem Jiminowi słów otuchy, podeszli do tego zadania jak zwykle bardzo sumiennie. Pod hashtagiem #GetWellSoonJimin na Twitterze pojawiły się dziesiątki postów, a sam hashtag błyskawicznie znalazł się na pierwszym miejscu w trendach w Polsce i na świecie.

Ewa FarnaTak mieszka Ewa Farna. Stylowy kącik na poddaszu i salon z widokiem na ogród

Ogromne wsparcie płynie do Jimina ze wszystkich zakątków świata, czemu nietrudno się dziwić, biorąc pod uwagę popularność BTS i zaangażowanie fanów zespołu. My także życzymy dołączamy się do życzeń jak najszybszego powrotu do zdrowia.

Więcej o: