Fusialka z Ekipy opowiedziała o trudnych chwilach, które spotkały ją w przeszłości. "Po tej rozmowie siedziałam i płakałam"

Fusialka zdobyła się na szczere wyznanie. Okazuje się, że znana youtuberka rozważała odejście z Ekipy Friza. Co takiego się wydarzyło, że chciała zakończyć przygodę ze znaną grupą?

Więcej informacji na temat znanych influencerów przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Kasia Bożek znana również jako Fusialka podzieliła się z fanami ciekawą informacją na swój temat. Youtuberka zdradziła, że relacje pomiędzy nią a członkami Ekipy Friza nie zawsze dobrze się układały i w pewnym momencie doszła do wniosku, że nadszedł czas, aby pożegnać się ze słynną grupą.

Blanka Lipińska / Edyta PazuraUśmiechy warte tysiące. Kubicka, Pazura, Ibisz. Kto jeszcze zapłacił za nowe zęby?

Zobacz wideo Wujek Łuki i Fusialka kupili Camaro. Influencerka podziękowała za gratulacje

Dlaczego Fusialka chciała odejść z Ekipy Friza?

W rozmowie z Weroniką Sową Kasia Bożek została wprost zapytana o to, czy zamierzała zakończyć przygodę z Ekipą. Youtuberka nie unikała odpowiedzi na to pytanie i postanowiła opowiedzieć o stresującej sytuacji, która przydarzyła jej się kilka miesięcy temu.

Była taki moment, że chciałam odejść. To było wtedy, gdy przeprowadziliśmy się do drugiej części domu i była między nami taka wielka kłótnia. W każdym razie źle się bardzo poczułam na tej rozmowie, bo wszyscy atakowali Łukasza i mi też było przykro. Po tej rozmowie widziałam, jaki był załamany, siedziałam obok niego i płakałam […]. Było mi smutno, że wszyscy go atakowali i wtedy się zastanawiałam, czy z nim nie odejść - zdradziła.

Co ciekawe, Fusialka podała jeszcze jeden powód, który mógł ją skłonić do wprowadzenia istotnych zmian w życiu.

Pół roku temu była też sytuacja, że podwyższyli nam czynsz w domu i baliśmy się, że nie będzie nas stać.  

Od razu jednak dodała, że w tamtym momencie nie chciała odchodzić z grupy, tylko wspólnie z Łukaszem Wojtycą, który jest jej partnerem, zastanawiali się nad przeprowadzką i znalezieniem tańszego mieszkania. Wszystko jednak wskazuje na to, że pojawiające się na ich drodze problemy zostały rozwiązane, ponieważ do tej pory nikt nie zdecydował się na opuszczenie Ekipy. 

 

Doda, WersowDoda i Wersow wykonały układ do piosenki "Fake Love". Fani są zachwyceni

Więcej o: