Dwie królowe na jednym nagraniu. Doda i Wersow podbijają razem sieć. Fani są zachwyceni efektami współpracy

Doda i Wersow połączyły siły. Najpopularniejsza wokalistka w Polsce oraz gwiazda mediów społecznościowych wykonały razem układ taneczny. Fani oszaleli na punkcie tego nagrania.

Więcej informacji ze świata show-biznesu przeczytasz na stronie Gazeta.pl. 

Już od jakiegoś czasu w sieci krążyły informacje o tym, że Doda i Wersow najprawdopodobniej nagrają razem krótki film. Weronika w jednym z filmów wspomniała, że otrzymała od artystki wiadomość z propozycją nakręcenia wspólnie tiktoka. Te słowa potwierdziła sama zainteresowana, która przyznała, że kontaktowała się z członkinią EkipyFriza. Kilka dni temu obie panie pochwaliły się efektami współpracy. Przy okazji Doda zdradziła fanom pewien sekret.

Anita SokołowskaAnita Sokołowska świętuje 46. urodziny. Zobacz, jak się zmieniła

Zobacz wideo Wersow wystąpi w "Top Model"

Doda i Wersow wspólnie wykonały układ do piosenki "Fake Love"

Jako pierwsza na TikToku film opublikowała Wersow. Nagranie od samego początku okazało się wielkim hitem i podbiło serca internautów. Do tej pory wideo zostało obejrzane 2,1 miliona razy. Zyskało też 267 tysięcy polubień i dużo pozytywnych komentarzy. Fani nie kryją zachwytu. W stronę obu pań posypało się mnóstwo komplementów.

Dwie najlepsze i piękne.
Największe gwiazdy na jednym nagraniu. Przepięknie.
Świetny pomysł. Wyglądacie razem niesamowicie - napisali fani.

Chwilę później również Doda wstawiła wspólne nagranie. Gwiazda, korzystając z okazji, zdradziła, symbolikę klipu do piosenki "Fake Love". 

Nauczyłam Wersow robienia króliczka. Zdradziłam jej również symbolikę, z której złożony jest mój klip. Królik przekopie się przez każdą trudność na swojej drodze i uwije sobie na niej wygodną norkę, czasem lepszą niż inne. Przeszkoda jest darem - wyjaśniła Doda.  

Internauci już zaczęli się zastanawiać, czy wspólne nagranie Dody i Wersow stanie się nowym trendem na TikToku i inni twórcy zaczną je naśladować.

19-letnia Lauren Malt została śmiertelnie potrącona samochodem w hrabstwie Norfolk w AngliiOjciec oskarżony o zabójstwo 19-letniej córki. Miał potrącić ją samochodem po pijaku

Więcej o: