Dwie królowe na jednym nagraniu. Doda i Wersow podbijają razem sieć. Fani są zachwyceni efektami współpracy

Doda i Wersow połączyły siły. Najpopularniejsza wokalistka w Polsce oraz gwiazda mediów społecznościowych wykonały razem układ taneczny. Fani oszaleli na punkcie tego nagrania.

Więcej informacji ze świata show-biznesu przeczytasz na stronie Gazeta.pl. 

Już od jakiegoś czasu w sieci krążyły informacje o tym, że Doda i Wersow najprawdopodobniej nagrają razem krótki film. Weronika w jednym z filmów wspomniała, że otrzymała od artystki wiadomość z propozycją nakręcenia wspólnie tiktoka. Te słowa potwierdziła sama zainteresowana, która przyznała, że kontaktowała się z członkinią EkipyFriza. Kilka dni temu obie panie pochwaliły się efektami współpracy. Przy okazji Doda zdradziła fanom pewien sekret.

Zobacz wideo Wersow wystąpi w "Top Model"

Doda i Wersow wspólnie wykonały układ do piosenki "Fake Love"

Jako pierwsza na TikToku film opublikowała Wersow. Nagranie od samego początku okazało się wielkim hitem i podbiło serca internautów. Do tej pory wideo zostało obejrzane 2,1 miliona razy. Zyskało też 267 tysięcy polubień i dużo pozytywnych komentarzy. Fani nie kryją zachwytu. W stronę obu pań posypało się mnóstwo komplementów.

Dwie najlepsze i piękne.
Największe gwiazdy na jednym nagraniu. Przepięknie.
Świetny pomysł. Wyglądacie razem niesamowicie - napisali fani.

Chwilę później również Doda wstawiła wspólne nagranie. Gwiazda, korzystając z okazji, zdradziła, symbolikę klipu do piosenki "Fake Love". 

Nauczyłam Wersow robienia króliczka. Zdradziłam jej również symbolikę, z której złożony jest mój klip. Królik przekopie się przez każdą trudność na swojej drodze i uwije sobie na niej wygodną norkę, czasem lepszą niż inne. Przeszkoda jest darem - wyjaśniła Doda.  

Internauci już zaczęli się zastanawiać, czy wspólne nagranie Dody i Wersow stanie się nowym trendem na TikToku i inni twórcy zaczną je naśladować.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.