Lexy Chaplin pokazała, co dostała od miłości swojego życia. Reakcja youtuberki na nietypowy podarunek była bezcenna

Lexy Chaplin pochwaliła się na Instagramie wyjątkowym prezentem, który otrzymała od miłości swojego życia. Czegoś takiego się nie spodziewała.

Więcej informacji o znanych influencerach przeczytasz na stronie Gazeta.pl. 

Z pozoru zwykły dzień stał się dla Lexy Chaplin niezapomnianym przeżyciem. Już miała wychodzić z domu na trening, gdy nagle ktoś zapukał do jej drzwi i wręczył nietypowy podarunek. Youtuberka natychmiast musiała podzielić się radosną chwilą z fanami. Nie obyło się bez okrzyków radości. 

Oni rozstali się w życiu prywatnym, ale na planie muszą razem pracowaćRoznerski i Kalska zerwali, ale grają małżeństwo w serialu. Nie tylko oni

Zobacz wideo Lexy Chaplin opowiada o współpracy z McDonald's

Zachwycona Lexy Chaplin pokazała, co dostała od miłości swojego życia

Była członkini pierwszego Teamu X nie ukrywa, że jest wielką fanką restauracji McDonald’s. Lexy często pokazuje w mediach społecznościowych, że wybiera właśnie ich jedzenie. Wielokrotnie wspomniała również, że marzy o tym, aby rozpocząć współpracę reklamową z restauracją.

Pierwszy krok ku temu został zrealizowany w połowie listopada 2021 roku, kiedy wraz z innymi influencerami została poproszona o stworzenie mini kampanii reklamowej dla popularnej kanapki Burger Drwala.

Ewa Zawada, Lexy ChaplinLexy Chaplin i Ewa Zawada podjęły współpracę z McDonald's. Co to znaczy?

Już wtedy Lexy była niezwykle podekscytowana tym wydarzeniem i nie mogła uwierzyć, że dostała taką szansę. McDonald’s postanowił ponownie ją zaskoczyć i przygotowano dla niej wyjątkowy i bardzo nietypowy prezent. O szczegółach radosnego wydarzenia opowiedziała w opublikowanej na Instagramie relacji.

Wybieram się na trening i nagle słyszę, że ktoś puka do drzwi […]. Spojrzałam przez wizjer i dostrzegłam mężczyznę z bukietem kwiatów […]. Patrzcie, od kogo one były. Jesteście gotowi? Dosłownie od miłości mojego życia. Dziękuję McDonald’s, kocham was - powiedziała podekscytowana Lexy.

Lexy ChaplinLexy Chaplin Screen: Instagram/@lexychaplin

Lexy Chaplin przygotowuje się do drugiej walki na High League

Ostatnie tygodnie są niezwykle intensywne dla Lexy Chaplin. Youtuberka każdego dni intensywnie trenuje, ponieważ 5 lutego podczas drugiej gali High League ponownie wejdzie do oktagonu. Po przegranym pojedynku z Natsu, influencerka zapowiedziała, że tym razem ma zamiar zwyciężyć, dlatego całą energię wkłada w przygotowania do walki.

Więcej o: