Fani wbijają szpilę Kini Wiczyńskiej. "Wypadałoby mieć maturę". Youtuberka nie wytrzymała i ostro odpowiedziała

Internauci wprost zapytali, czy Kinia Wiczyńska żałuje, że nie podeszła do matury. Youtuberka postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości fanów.

Więcej informacji o znanych youtuberach przeczytasz na stronie Gazeta.pl. 

Kinia Wiczyńska w zeszłym roku zakończyła przygodę z edukacją. Youtuberka otwarcie przyznała, że nie zamierza kontynuować nauki. Dodatkowo zdradziła, że nie podjedzie do egzaminu maturalnego. Dla wielu osób była to zaskakująca wiadomość. Internauci zaczęli zasypywać ją pytaniami o powód takiej decyzji. 19-latka nie unikała odpowiedzi i kilkukrotnie wyjaśniała, dlaczego zdecydowała się na taki krok. To jednak nie wystarczyło, ponieważ kwestie dotyczące braku matury i dalszej edukacji powracają do niej jak bumerang.

Agnieszka Woźniak-StarakStylowe wnętrza Agnieszki Woźniak-Starak to połączenie starego z nowym

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk relaksuje się po maturach

Czy Kinia Wiczyńska żałuje, że nie zdecydowała się kontynuować nauki?

Okazuje się, że fani są ciekawi, czy z perspektywy kilku miesięcy Kinia Wiczyńska nie zaczęła żałować, decyzji o zakończeniu edukacji. Jeden z fanów napisał wprost, że obecnie wypada podjeść do egzaminu maturalnego, a następnie rozpocząć studia. Co na to sama zainteresowana?

Co za bzdura "wypadałoby mieć". Nic nikomu nie wypada! Nie chcesz iść na studia, to nie idziesz. Nie chcesz mieć prawa jazdy, to nie robisz. Nie chcesz mieć dzieci, to nie masz. Co to w ogóle za określenie, że "wypadałoby". Każdy jest inny - odpowiedziała wyraźnie zirytowana pytaniem Kinia.

19-latka obecnie skupia się na rozwijaniu kariery w mediach społecznościowych i prowadzeniu własnego biznesu. Kinia wielokrotnie podkreślała, że to są jej priorytety w życiu i temu chciałaby poświęcić całą energię.

Matura, studia, etacik i do widzenia, pracujecie na czyjeś marzenia. Ja tak nie chce. Moim marzeniem jest pracować u siebie, rozwijać swój biznes. Matura nie jest mi do tego w ogóle potrzebna - wyjaśniła Kinia w jednym z filmów, który opublikowała na YouTubie.

Kinia Wiczyńska działa w mediach społecznościowych od kilku lat. Jej filmy na TikToku zgromadziły ponad 150 milionów polubień, a na Instagramie ma 362 tysiące obserwujących. Oprócz tego nie może narzekać na brak propozycji współprac z różnymi firmami.

Małgorzata Borysewicz"Rolnik szuka żony". Małgorzata Borysewicz pokazała nowoczesną kuchnię

Więcej o: