Więcej informacji ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.
Małgorzata Borysewicz jest jedną z najbardziej znanych rolniczek w Polsce. Popularność zyskała dzięki udziałowi w czwartej edycji "Rolnik szuka żony", a przychylność widzów zaskarbiła sobie naturalnością i dumą z wykonywanego zawodu. Małgorzata poznała w programie Pawła, z którym stworzyła szczęśliwy związek. Para ma dwoje dzieci i piękny dom, którego sercem jest nowoczesna kuchnia.
Małgorzata Borysewicz zaprasza internautów do domu przy pomocy Instagrama. To w mediach społecznościowych publikuje kadry, na których możemy podziwiać wnętrza jej gniazdka. Projektując kuchnię, rolniczka postawiła na nowoczesność. Na zdjęciach można zauważyć biało-grafitowe fronty i srebrny sprzęt AGD, który komponuje się z szafkami. Największe wrażenie robi jednak wyspa, która znajduje się w centrum pomieszczenia. Kuchnia w kształcie litery L daje duże pole do popisu przy przygotowywaniu rodzinnych posiłków.
Witajcie w naszej kuchni w sobotę. Tu się od rana dzieje, ale myślę, że w weekend nie tylko u mnie. Po tych wszystkich słodkich deserach, czas na obiad. Syn wybrał zupę ogórkową, szybki wypad do spiżarni i ugotowana na wędzonym boczku i ekologicznych warzywach. Ja za pączki dziękuję, sernika spróbuję, bo go kocham - pisała kiedyś na Instagramie.
Małgorzata Borysewicz ceni minimalizm i w pełni wykorzystuje przestrzeń, którą ma w kuchni. Rolniczka uwielbia gotować i chętnie dzieli się nowymi przepisami na Instagramie. W ubiegłoroczne święta Bożego Narodzenia pokazała, jak z całą rodziną piecze pierniczki. Zdjęcia zobaczycie w galerii na górze strony.
Gwiazda "Leśniczówki" urodziła! Takie imię dostał jej syn
Pierwsza rozmowa z odnalezioną Polką na Majorce. W "Uwadze" zdradziła, co się z nią działo
Podsiadło się doigrał. Fani są na niego wściekli: Kręcisz bata na samego siebie
Wygląda jak z greckich butików, a kupiłam ją w Sinsay za 25 zł - piękne też w Pepco
Zarzucano jej, że karierę zawdzięcza rodzicom. To córka znanej polskiej aktorki
Konkol rozczarowany decyzją organizatorów Pol'and'Rock: Jest mi przykro
Co się dzieje w Opolu! Woźniak-Starak i Doda na jednej scenie. Dziennikarka przemówiła po występie Rabczewskiej
Najpierw świętowanie, potem zaręczyny. Rafał Sonik zaskoczył gości w swoje 60. urodziny
Siostra Polki z Majorki podsumowała ostatnie tygodnie. Niebywałe, co spotkało jej rodzinę