Problemy na obozie Teamu X? Jedna z uczestniczek opublikowała nagrania z pierwszego turnusu

Kilka dni temu rozpoczął się pierwszy turnus obozu zorganizowanego dla fanów Teamu X. Do sieci trafiły pierwsze nagrania, które pokazują, że organizacja tego wydarzenia raczej nie należy do najlepszych.

Więcej informacji o znanych influencerach przeczytasz na stronie Gazeta.pl. 

Pod koniec listopada 2021 roku ruszyły zapisy na wydarzenie o nazwie "Team X Camp". Za "jedyne" 2099 złotych fani słynnej grupy youtuberów mają okazje spędzić sześć dni w towarzystwie swoich idoli. Na oficjalnej stronie obozu możemy przeczytać, że dla uczestników przygotowano dużo ciekawych atrakcji, warsztatów i oczywiście prezentów. Mogłoby się wydawać, że jest to fantastyczna okazja, żeby poznać ulubione gwiazdy mediów społecznościowych i przy okazji nauczyć się nowych rzeczy. Jednak nagrania, które trafiły do sieci, pokazują, że w rzeczywistości wygląda to nieco inaczej.  

Euforia"Euforia" na twarzy. Brokatowe łzy i triki, które inspirują Young Leosie

Zobacz wideo Team X pokazał kulisy pierwszego koncertu

Team X Camp. Świetna zabawa czy wielki chaos?

W kilka godzin po rozpoczęciu pierwszego turnusu do sieci trafiły nagrania, na których możemy zobaczyć, jak w rzeczywistości wygląda sytuacja na obozie Teamu X. Jedna z uczestniczek opublikowała na TikToku serię filmów, gdzie podzieliła się z internautami wrażeniami z imprezy.

Sara Sise zaprezentował jak, wyglądają prezenty, które zostały przygotowane specjalnie dla fanów grupy. Każda osoba otrzymała plastikowy bidon, torbę na zakupy oraz kosmetyczkę. Wszystko oczywiście z logiem Teamu X.

Tiktokerka pokazała, jak wyglądały spotkania z członkami Teamu X oraz prowadzone przez nich warsztaty. Patrząc na te nagrania trudno nie oprzeć się wrażeniu, że panował tam chaos. Sara wspomniała również o ciągłym hałasie i krzykach podekscytowanych fanów. Życie na obozie Teamu X wydaje się zatem niespecjalnie przyjemne dla uszu.

Na Twitterze pojawiła się również wiadomość od rzekomo jednej z uczestniczek obozu, która twierdzi, że Monika Kociołek była bardzo niemiła dla fanów. Nie wiadomo jednak, czy jest to prawdziwa informacja. 

Internauci postanowili wprost zapytać influencerkę, co sądzi na temat krążących w sieci plotek dotyczących jej zachowania. Członkini Teamu X stanowczo im zaprzeczyła i dodała, że nie wie skąd, biorą się takie informacje.

Team XTeam X Screen: Instagram/@monika.kociolek

Lexy ChaplinLexy zdradziła szczegóły, jak wyglądało jej życie w Teamie X. "To takie upokarzające"

Więcej o: