Marcin Dubiel został zapytany o związek z Natsu. Youtuber zdecydował się zmierzyć z niewygodnym pytaniem

Marcin Dubiel zdradził, co łączy go z Natalią Kaczmarczyk. Jego słowa nie pozostawiają żadnych wątpliwości.

Więcej informacji o znanych influencerach przeczytasz na stronie Gazeta.pl. 

Od kilku tygodni fani Marcina Dubiela i Natalii Kaczmarczyk zastanawiają się, czy łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń. Dodatkowo plotki na temat rzekomego związku podsycały ich wspólne zdjęcia. W najnowszym filmie, który pojawił się na YouTubie, Dubiel postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości na ten temat.

Oni rozstali się w życiu prywatnym, ale na planie muszą razem pracowaćRoznerski i Kalska zerwali, ale grają małżeństwo w serialu. Nie tylko oni

Zobacz wideo Marcin Dubiel o ekipie Friza i udziale w Fame MMA

Czy Marcin Dubiel i Natalia Kaczmarczyk są parą?

Po trzytygodniowej nieobecności na YouTubie Marcin Dubiel postanowił opublikować nowy film, w którym zmierzył się z najczęściej pojawiającymi się pytaniami od fanów. Oprócz kwestii dotyczących przeprowadzki i nowego mieszkania, internauci byli bardzo ciekawi, jak aktualnie wygląda życie uczuciowe znanego youtubera. Nie obyło się bez pytania na temat rzekomego związku z Natsu. Co w tej kwestii miał do powiedzenia Dubiel?

Wydaje mi się, że nie należy tu sobie niczego dopowiadać. Mam kontakt z Natalią, który się polepsza. Widzieliśmy się po świętach, bo mieszkamy na śląsku i poszliśmy po Wigilii na imprezę. Później ona przyszła do nas na sylwestra, byliśmy też razem na nartach. Chyba mam prawo mieć znajomych, to jest całkiem normalne - wyjaśnił Marcin.

Przy okazji Dubiel zdradził, że ich relacje nie zawsze były dobre.

W pewnym momencie miałem w sumie do niej pretensje jak powstała druga edycja Teamu X, ale porozmawialiśmy o tym i jest między nami już dobrze. Także nasz kontakt jest po prostu coraz lepszy - dodał.
 

Fani byli również ciekawi, jak aktualnie układa się jego relacja z Lexy Chaplin, z którą Marcin rozstał się w 2021 roku. Po kilku miesiącach rozłąki youtuberzy ponownie zaczęli się razem pokazywać, twierdząc przy tym, że są tylko przyjaciółmi. Wspólnie spędzane chwile, którymi dzielili się w mediach społecznościowych, spowodowały, że internauci zaczęli podejrzewać, że ponownie są para. Również w tej kwestii Dubiel postanowił rozwiać wątpliwości.

Tak to już w życiu bywa. Ludzie idą czasem w różne strony, ich drogi się rozchodzą. Lexy darzę ogromnym szacunkiem, mam nadzieję, że ona mnie też. Życzę jej jak najlepiej i trzymam za nią kciuki […]. Wydaje mi się, że ten temat został już wyczerpany - powiedział Marcin.

Podobnego zdania jest Lexy Chaplin. Youtuberka również zaprzecza i publiczne dementuje plotki na ten temat.

High League 2High League 2. Znamy pełną kartę walk. Kto będzie walczył?

Więcej o: