Szczera Wersow opowiedziała o relacji z Frizem. Kto dominuje w ich związku? "Jestem bardzo z tego zadowolona"

Wersow została zapytana o to, czy Friz częściej podejmuje decyzje w ich związku. Co na ten temat miała do powiedzenia youtuberka?

Więcej informacji na temat znanych youtuberów przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Od kilku lat na kanale Weroniki Sowy możemy oglądać serię zatytułowaną "Czy to prawda, że..", która polega na tym, że członkowie Ekipy, w tym również sama zainteresowana, odpowiadają na różne pytania. We wtorek 18 stycznia youtuberka opublikowała kolejny odcinek, w którym zostały poruszone bardzo ciekawe tematy. Narzeczona Friza nie unikała odpowiedzi i zdradziła kilka ciekawostek na swój temat.

Oni rozstali się w życiu prywatnym, ale na planie muszą razem pracowaćRoznerski i Kalska zerwali, ale grają małżeństwo w serialu. Nie tylko oni

Zobacz wideo Wersow zdradza jak idą przygotowania do ślubu. Jej największym marzeniem jest być dobrą mamą i żoną

Wersow powiedziała, kto częściej podejmuje decyzje w związku

Na początku Weronika bardzo dyplomatycznie podeszła do tematu i zaznaczyła, że czynnikiem wyróżniającym jej związek z Frizem jest to, że mają dokładnie zaplanowaną przyszłość i wspólnie dążą do realizacji wszystkich planów.

Mamy wspólne cele i to jest coś, co nas wyróżnia […]. Chyba zawsze razem podejmowaliśmy kolejne kroki.

Po chwili jednak nieco rozwinęła odpowiedź i przyznała, że jej narzeczony jest osobą, która lubi postawić na swoim. W przeszłości udało mu się nawet nakłonić ją do bardzo poważnych zmian.

Faktycznie jest tak, że Karol jest strasznie uparty […]. Samo to, że ja zmieniłam swoje życie i przeprowadziłam się do domu Ekipy i zamieszkałam z jego przyjaciółmi, to już sprawia, że Karol trochę dominuje i był w stanie mnie przekonać, żebym podporządkowała całe swoje życie pod niego - zdradziła.

Na koniec dodała, że podjęte w przeszłości decyzje okazały się dla niej strzałem w dziesiątkę. Ostatecznie przyznała, że to Friz jest osobą dominującą w ich związku.

Oczywiście to wszystko wyszło mi na plus i jestem bardzo z tego życia zadowolona. Jeżeli miałabym podsumować i powiedzieć, czy Karol dominuje w naszym związku, to podzieliłabym to na procenty: 60% Karol, 40% ja. Jestem wyrozumiała, mogę się podporządkować, a Karol lubi mieć swoje zdanie - powiedziała.

Czy Wersow uważa się za najładniejszą dziewczynę należącą do Ekipy?

Oprócz pytań dotyczących relacji z Karolem pojawił się również temat związany z koleżankami z Ekipy. Weronika zdradziła, co sądzi na temat swojego wyglądu i czy jej zdaniem jest najładniejszą dziewczyną w grupie.

Ja się sobie podobam […]. Dla siebie czuję się atrakcyjna, więc w sumie to tak - przyznała Wersow.

Youtuberka dodała również, że jest to pierwszy raz, kiedy tak otwarcie powiedziała, co sądzi na ten temat. Przy okazji zaznaczyła, że oczywiście wszystkie koleżanki z Ekipy są bardzo ładne.

 

Doda, Radosław MajdanDoda odpowiada na krytykę Majdana. Mocne słowa

Więcej o: