Kinia Wiczyńska opowiedziała o problemach zdrowotnych. "Mam wrażenie, że skóra zaraz zacznie mi schodzić z całej twarzy"

Kinia Wiczyńska zdradziła, że od pewnego czasu zmaga się z uciążliwą dolegliwością. Nie obyło się bez wizyty u specjalisty. Jaką usłyszała diagnozę?

Więcej informacji o znanych youtuberach przeczytasz na stronie Gazeta.pl. 

Fani cenią Kinię Wiczyńską za szczerość. Youtuberka chętnie dzieli się z obserwatorami informacjami z życia prywatnego i nie ma oporów przed omawianiem bardzo osobistych problemów czy kwestii zdrowotnych. W mediach społecznościowych szczegółowo relacjonowała walkę o piękny uśmiech, a teraz podjęła decyzję, że nadszedł moment, aby rozprawić się z kolejnym kłopotem. O wszystkim opowiedziała w opublikowanej na Instagramie relacji.  

Oni rozstali się w życiu prywatnym, ale na planie muszą razem pracowaćRoznerski i Kalska zerwali, ale grają małżeństwo w serialu. Nie tylko oni

Zobacz wideo "Koks", "Złego słowa nie można powiedzieć", "Miałem z nim nagrywać reklamę przed Euro, ale odwołali Euro" [Gwiazdy o gwiazdach]

Problemy zdrowotne Kini Wiczyńskiej

Niedawno youtuberka zdradziła, że czeka na wizytę u dermatologa. Informacja, ta wzbudziła duże zainteresowanie wśród internautów, którzy zaczęli dopytywać, co dokładnie jej dolega.

Czekam na wizytę u dermatologa. Mam wrażenie, że skóra mi zaraz zacznie z całej twarzy schodzić - napisała na Instagramie.

Kinia postanowiła zaspokoić ciekawość fanów i podzieliła się z nimi diagnozą, którą przekazał jej specjalista.

Wyszło nasilone łojotokowe zapalenie skóry […]. Najgorzej jest na skórze głowy - powiedziała.

Okazało się, że Kinia już kiedyś usłyszała podobną diagnozę, teraz jednak problem nasilił się i youtuberka musi wprowadzić kilka zmian, aby poradzić sobie z uciążliwą dolegliwością.

Dostałam nowe leki (całkiem ich sporo). Troszkę trzeba zmienić dietę i unikać słońca - dodała.

Kinia Wiczyńska oprócz informacji o diagnozie i sposobach leczenia podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym widać, w jakim aktualnie stanie jest jej skóra. Przy okazji zdradziła, w których miejscach problem jest szczególnie nasilony. 

Kinia WiczyńskaKinia Wiczyńska Screen: Instagram/@kinia.wiczynska

Monika MrozowskaMonika Mrozowska w przejmujący sposób pożegnała zmarłą przyjaciółkę

Więcej o: