Nie żyje 26-letnia Jordan Cashmyer, znana z programu "Licealne ciąże". "Żaden rodzic nie powinien nigdy przeżywać utraty dziecka"

16 stycznia 2022 roku media obiegła bardzo smutna informacja. W wieku zaledwie 26 lat zmarła Jordan Cashmyer, która w 2014 roku podzieliła się niełatwą życiową historią w programie "Licealne ciąże".

Więcej o uczestnikach programów telewizyjnych przeczytasz na Gazeta.pl

Jordan Cashmyer wzięła udział w piątym sezonie reality show "Licealne ciąże" ("16 and Pregnant"), który ukazywał się w MTV w latach 2009-2014. Odcinek z Cashmyer wyemitowany został w ostatnim, piątym sezonie produkcji. O śmierci 26-latki poinformowała macocha, Jessica Cashmyer, zamieszczając oświadczenie na facebookowym profilu należącym do męża, czyli ojca zmarłej Jordan.

Ich pożegnaliśmy w 2021 roku. Gabby Petito, Joey Jordison, Charlie WattsZagraniczne gwiazdy, które odeszły w 2021. Kto zmarł w tym roku?

Jordan Cashmyer nie żyje. Miała 26 lat

Jessica Cashmyer nie ujawniła przyczyny śmierci pasierbicy. W oświadczeniu napisała, że informację o Jordan otrzymała przez telefon, a cała rodzina pogrążona jest w głębokim smutku.

Wczoraj w nocy otrzymałam telefon, którego żaden rodzic nie chce otrzymać. Zmarła moja najstarsza ukochana córka Jordan, miała zaledwie 26 lat. Nasze serca są złamane. Żaden rodzic nie powinien nigdy przeżywać utraty dziecka - pisze Jessica Cashmyer.
Proszę, skierujcie w naszą stronę myśli i modlitwy, w czasie gdy staramy się poradzić sobie z tą ogromną tragedią. Prosimy o zrozumienie i uszanowanie prywatności w tym czasie. Otrzymujemy miłość i wsparcie ze strony naszych dzieci, wnuczki i członków rodziny - dodała. 

Oni odeszli w 2021 roku. Krawczyk, Połomska, DobaZnani Polacy, którzy odeszli w 2021. Kto zmarł w tym roku?

W odcinku "Nastoletnich ciąż" poświęconym Jordan Cashmyer nastolatka pojawiła się u boku ówczesnego chłopaka, Dereka. Dziewczyna miała problemy ze znalezieniem pracy, a przez pewien okres doświadczyła bezdomności, ponieważ rodzice sprzeciwiali się związkowi. Cashmyer urodziła córkę, a częściową opiekę nad dziewczynką przejęła babcia, matka Dereka. Jordan informowała na Instagramie, że ma kontakt z córką w weekendy. W kolejnych latach Cashmyer borykała się z uzależnieniem, a w 2017 roku została aresztowana za posiadanie narkotyków. Ostatecznie udało jej się wyjść na prostą - w 2021 roku wspólnie ze znajomymi świętowała rok życia w trzeźwości.

Więcej o: