Jak mieszka Luna? Elegancko. Patrzcie na to fikuśne lustro za kilkadziesiąt tysięcy

Luna wie, jak stylowo urządzić swoje mieszkanie. Reprezentantka Polski na Eurowizji 2024 czasem publikuje kadry ze swojego lokum w Warszawie.

Lunie nie udało się oczarować publiczności Eurowizji na tyle, aby dostać się do finału konkursu. 24-latka mimo tego wciąż budzi emocje internautów, którzy są ciekawi, jak udało jej się zyskać popularność w tak krótkim czasie. Zainteresowanie budzi nie tylko jej twórczość, ale i życie prywatne. Na instagramie wokalistki możemy podejrzeć, w jakim stylu urządziła swoje warszawskie włości. Warto jednak zaznaczyć, że nie mamy stuprocentowej pewności, że każdy kadr pochodzi właśnie z jej mieszkania.

Zobacz wideo Luna o "Tańcu z gwiazdami". Zdradziła, komu kibicuje

Jak mieszka Luna? Elegancko. Patrzcie na to lustro za kilkadziesiąt tysięcy

We wnętrzach mieszkania Luny panuje porządek, biel i elegancja. Z dostępnych kadrów łatwo wywnioskować, że piosenkarka nie lubi bibelotów i preferuje bardziej przejrzyste przestrzenie. Nie brakuje tam jednak designerskich dodatków, książek, kwiatów czy pianina, przy którym nie raz nagrywa filmiki, jak śpiewa. Uwagę zwraca także ogromnych rozmiarów lustro projektu włoskiego architekta Ettore'a Sottsassa. Jego cena sięga nawet 50 tys. złotych. Luna wrzuciła także kadry z balkonu - malutka, ale przytulna przestrzeń jest idealna to spotkań we dwójkę. Jest tam stolik oraz dwa krzesła. W sypialni króluje za to ogromnych rozmiarów szafa, w którym Luna może przechowywać swoje sceniczne kreacje. Więcej zdjęć domu Luny znajdziecie w naszej galerii u góry strony.

Jak mieszka Luna? Te wnętrza robią wrażenieJak mieszka Luna? Te wnętrza robią wrażenie Jak mieszka Luna? Te wnętrza robią wrażenie, fot. Instagram @musicofluna

Luna jest córką biznesmena Andrzeja Wielgomasa od keczupów

Luna to córka Andrzeja Wielgomasa, właściciela firmy Dawtona, która produkuje doskonale znane Polakom keczupy. Z wypowiedzi piosenkarki do "Forbesa" wynika jednak, że chciałaby się nieco zdystansować od tego, czym zajmują się jej rodzice. "Tak. Jestem tą Luną. Ale jestem też osobą dorosłą, niezależną, samodzielną i myślę, że nie ma to większego znaczenia, kto jest moim rodzicem, bratem czy chłopakiem. Zajmuję się czymś zupełnie innym. Takie komentarze pod moim adresem są niezgodne z prawdą, bo nie dotyczą mnie i tego, co rzeczywiście robię. Mogłabym pracować razem z moimi rodzicami, ale zawsze czułam, że to nie jest moja droga" - przyznała. Luna podkreśliła także, że jej rodzina nie była zachwycona pomysłem startowania w Eurowizji.

Podoba ci się mieszkanie Luny?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.