Orły 2024. Cielecka jak zwykle skradła show. Ostaszewska pozowała z synem [ZDJĘCIA]

Na ceremonii wręczenia nagród przyznawanych przez Polską Akademię Filmową pojawiło się mnóstwo gwiazd ze świata kinematografii. Jak zwykle zachwyciła Magdalena Cielecka. Kto jeszcze przybył na galę?

Orły to najważniejsze nagrody filmowe nazywane "polskimi Oscarami". Przyznawane są w drodze głosowania przez Polską Akademię Filmową. Wśród nominowanych znalazły się m.in. Magdalena Cielecka, Katarzyna Herman czy Jacek Braciak i Tomasz Włosok. Podczas gali gwiazdy kina zaprezentowały się także w zjawiskowych kreacjach. Kto zachwycił na czerwonym dywanie?

Zobacz wideo Szapołowska o zdradzie. Umie wybaczyć?

Magdalena Cielecka w srebrnej sukni do ziemi. Uwagę zwracała fryzura

Magdalena Cielecka podczas Orłów zaprezentowała się w długiej, srebrnej sukience z głębokim dekoltem. Kreacja odsłaniała też ramiona i sporą część pleców. W dolnej części sukienka miała rozcięcie. Aktorka dobrała do niej czarne sandałki na obcasie i kopertówkę w tym samym kolorze. Cielecka postawiła także na fryzurę, która świetnie sprawdza się na czerwonym dywanie, czyli tzw. "wet look", włosy wyglądające jakby były mokre i zaczesane do tyłu. Gwiazda miała na sobie mocniejszy makijaż niż zwykle, skupiający się głównie na podkreślonych oczach. Jak oceniacie stylizację Cieleckiej?

Magdalena Cielecka
Magdalena Cielecka fot. KAPIF

Maja Ostaszewska w czerni. Na galę zabrała syna

Nie sposób było nie spojrzeć także na kreację Mai Ostaszewskiej, która na tę okazję wybrała długą, połyskującą czarną sukienkę z rozcięciem na dekolcie. Na klatce piersiowej znajdowało się zdobienie, dodające charakteru całości. Ostaszewska miała gładko zaczesane włosy i podkreślone oczy. Zrezygnowała z dodatków, bo przy tak strojnej sukience, były po prostu zbędne. Aktorka na rozdanie Orłów zabrała ze sobą 17-letniego syna Franciszka, który postawił na klasykę - czarny garnitur i białą koszulę.

Maja Ostaszewska z synem
Maja Ostaszewska z synem fot. KAPIF

Katarzyna Herman w szarej sukience. Ale patrzcie na marynarkę

Katarzyna Herman wyglądała świetnie w długiej, szarej sukience, odsłaniającej dekolt. Aktorka zarzuciła na nią wyrazistą różowo-czerwoną marynarkę, co sprawiało, że z pewnością wyróżniała się tą stylizacją. Do całości dobrała bordową kopertówkę i delikatną biżuterię. Usta podkreśliła czerwoną szminką. Więcej zdjęć z Orłów, w tym kreację Danuty Stenki i Agaty Kuleszy znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o: