Ewa Gawryluk mieszka w domu z pięknym ogrodem. Ale zobaczcie salon

Ewa Gawryluk mieszka w pięknym domu z dużym ogrodem. Aktorka na Instagramie często pokazuje, jak relaksuje się na tarasie. Zobaczcie, jak się urządziła.

Ewa Gawryluk jest aktorką teatralną, filmową i serialową, której największą popularność przyniosła rola Ewy Hoffer w serialu "Na Wspólnej". Przez ponad dwie dekady była żoną Waldemara Błaszczyka, z którym doczekała się córki Marii. Jakiś czas temu pociecha aktorki w wywiadzie opowiedziała o relacjach z mamą. - Ja z mamą się bardzo przyjaźnię, możemy o wszystkim rozmawiać, często razem wychodzimy na kawę, do kina. Jest jedną z najbliższych mi osób - mówiła w rozmowie z portalem cozatydzien.tvn.pl.

W 2021 roku Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk wydali oświadczenie, w którym poinformowali, że się rozwodzą. "Rozstaliśmy się w zgodzie i pozostajemy w dobrych relacjach. Zawsze oddzielaliśmy prywatne sprawy od zawodowych, tak będzie i tym razem" - zapewniali. Aktorka chroni życia prywatnego, jednak na profilu na Instagramie od czasu do czasu dzieli się kadrami z domu. Jak się urządziła?

Zobacz wideo Maja Bohosiewicz o remontowała domu w Hiszpanii. Jak zrobiła to niskim kosztem?

Jak mieszka Ewa Gawryluk? Jasna kuchnia i przestronny salon

Ewa Gawryluk ma kuchnię połączoną z salonem. Znajdują się w niej białe szafki i szare blaty, a duże okno sprawia, że w pomieszczeniu jest sporo światła. Przy wyspie kuchennej umieszczone zostały białe krzesła. Na ścianach znajdują się obrazy, które zdobią wnętrza. Salon aktorki to idealne miejsce do odpoczynku. Jest w nim duża, szara kanapa i drewniany stolik. W pomieszczeniu królują szarości i grafit. Drewniana podłoga sprawia, że wnętrze jest niezwykle przytulne.

Dom Ewy GawrylukDom Ewy Gawryluk Instagram.com/ewa_gawryluk

W domu Ewy Gawryluk największe wrażenie robi ogród

Ewa Gawryluk dużo czasu spędza w ogrodzie i na tarasie. Znajdują się na nim szare meble ogrodowe i świeże kwiaty, takie jak pelargonie. Aktorka mieszka w otoczeniu zieleni. Kilka miesięcy temu Ewa Gawryluk poinformowała, że w jej domu trwają prace remontowe. Zdecydowała się m.in. na wymianę drzwi i nie ukrywała, że była bardzo zadowolona zarówno z samego produktu, jak i ze współpracy z firmą, która je montowała. "Szare, śliczne, otwierają się i zamykają nawet" - pisała na Instagramie. Więcej zdjęć z domu Ewy Gawryluk znajdziecie w galerii na górze strony.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.