Dom Szczęsnych w Hiszpanii. Salon jak z katalogu i ogromny taras z basenem. A jaki widok [ZDJĘCIA]

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny są właścicielami kilku posiadłości. Niedawno piosenkarka na Instagramie pochwaliła się kadrami z domu w Marbelli - przepięknie urządzony salon i taras z bajkowym widokiem.

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny zdecydowali, że będą inwestować w nieruchomości. Mają dom w Turynie, gdzie mieszkają na co dzień ze względu na klub, w którym gra piłkarz, ale także m.in. willę w Warszawie. Informowali też o planach budowy domu w Zakopanem. - To jest inwestycja, taka jak inne nasze inwestycje. Być może będziemy tam przyjeżdżać zimą, być może pod wynajem, być może sprzedamy. (...) My dość regularnie kupujemy nowe ziemie i nieruchomości i jakby inwestujemy nasze pieniądze głównie w tych rejonach - mówiła gwiazda o domu w górach w wywiadzie dla portalu Party. Para ma także urocze gniazdko w Hiszpanii, a dokładniej w Marbelli. Zobaczcie, jak się urządzili. Jest luksusowo? To na pewno.

Zobacz wideo Marina miała 14 lat i już pracowała. Wspomina szkolne czasy

Marina Łuczenko-Szczęsna chwali się domem w Marbelli. Salon jak z katalogu

Marina Łuczenko-Szczęsna od czasu do czasu pokazuje na Instagramie kadry ze swoich posiadłości. Piosenkarka dobrze odnajduje się w temacie projektowania i urządzania wnętrz. Salon w hiszpańskiej willi pary ma z pewnością elementy stylu skandynawskiego. Piosenkarka postawiła na biel, beże i brązy z dodatkiem czerni.

W pomieszczeniu znajdują się duże, jasne kanapy z ozdobnymi poduszkami. Pomiędzy nimi znajduje się duży dywan oraz drewniany okrągły stolik, na którym znajdują się świeczki i rośliny. Widzimy też pufy i fotel, na którym powieszony jest koc luksusowej marki Hermès. W salonie został umieszczony także duży telewizor.

Dom Szczęsnych w HiszpaniiDom Szczęsnych w Hiszpanii fot. Instagram.com/marina_official

Ogromny taras w hiszpańskiej willi Szczęsnych. Co za widok. Jest i basen

Żona Wojciecha Szczęsnego pochwaliła się także kadrami z tarasu, który jest naprawdę duży i idealny do organizowania imprez na świeżym powietrzu. Znajdują się na nim długi, prostokątny stół z jasnego drewna oraz wiklinowe krzesła. Dalej widzimy kolejną kanapę i huśtawkę ogrodową. Na tarasie nie brakuje roślin, dzięki czemu udało się stworzyć wyjątkowy klimat. Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała także basen, nad którym znajdują się duże, wygodne leżaki - to idealne miejsce do opalania czy schłodzenia się w gorący dzień. Więcej zdjęć z hiszpańskiej willi Szczęsnych znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.